Bloog Wirtualna Polska
Są 1 211 403 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


WYSTAWA OKRĘGOWA OKR. RZESZÓW 2016

środa, 26 października 2016 11:28

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    Jarosław  20.10.2016  rok

POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW

GOŁĘBI POCZTOWYCH

ZARZĄD ODDZIAŁU JAROSŁAW

37-500 JAROSŁAW UL. OKRZEI 1

KOMUNIKAT W SPRAWIE WYSTAWY OKRĘGOWEJ        

 

Informujemy, że 63 Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych Okręgu Rzeszóworganizowana  będzie przez PZHGP Oddział Jarosław i odbędzie się w dniach 03 – 04. 12. 2016 roku w Zakładowym Domu Kultury O-I Produkcja Polska S.A. w Jarosławiu (Huta Szkła) ul. Morawska 1.

 

KLASY WYSTAWOWE OLIMPIJSKIE :

 

Na Wystawie będą obowiązywać następujące kategorie:

 

- Kategoria Standard - samczyki:

Konkursy zdobyte w latach 2015 i 2016 – łącznie 2 500 kkm, uzyskanych na bazie 1:5 z lotów pow. 100 km i przy minimalnej ilości 150 gołębi biorących udział w locie i 20 hodowców. W roku 2016 minimum 30% obowiązującego kilometrażu ( tj. min. 750 kkm).

 

- Kategoria Standard – Samiczki:

Konkursy zdobyte w latach 2015 i 2016 – łącznie 2 000 kkm, uzyskanych na bazie 1:5 z lotów pow. 100 km i przy minimalnej ilości 150 gołębi biorących udział w locie i 20 hodowców. W roku 2016 minimum 30% obowiązującego kilometrażu ( tj. min. 600 kkm).

 

- Kategoria Standard – Samczyki – Młode 2016

Trzy konkursy zdobyte w roku 2016 na bazie 1:5 z lotów powyżej 100 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach

 

- Kategoria Standard – Samiczki – Młode 2016

Trzy konkursy zdobyte w roku 2016 na bazie 1:5 z lotów powyżej 100 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach

 

W kategorii Standard osobno nagradzane są samczyki i samiczki

Pula nagród to 20%. Bez względu na ilość wystawionych gołębi muszą być wybrane do Reprezentacji Okręgu po 5 samczyków

i samiczek dorosłych oraz po 2 samczyki i samiczki  młode.

- Kategoria "Sport A"
- samczyki i samiczki (bez względu na płeć)10 konkursów w latach 2015 - 2016 na bazie 1:5 z lotów powyżej 100 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach i minimum 1500 kkm  loty od 100 - 400 km.

- Kategoria "Sport B"
- samczyki i samiczki (bez względu na płeć) 8 konkursów w latach 2015 – 2016 na bazie 1:5 z lotów powyżej 300 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach, minimum 2800 kkm  loty od 300 - 600 km.

- Kategoria "Sport C"
- samczyki i samiczki (bez względu na płeć) 6 konkursów w latach 2015 – 2016 na bazie 1:5 z lotów powyżej 500 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 150 gołębiach, minimum 3300 kkm  loty powyżej 500 km.

- Kategoria "Sport D"
- samczyki i samiczki (bez względu na płeć) 11 konkursów w latach 2015 – 2016,

minimum 3500 kkm z lotów :

kat. A  - od 100 do 400 km       od 3 do 5 konkursów
kat. B  - od 300 do 600 km       od 2 do 6 konkursów
kat. C  -  powyżej   500 km        od 1 do 3 konkursów

Konkursy na bazie 1:5 z zachowanymi limitami hodowców i gołębi tak jak w poszczególnych kategoriach

- Kategoria "Sport E"  
- samczyki i samiczki (bez względu na płeć) 4 konkursy w latach 2015 - 2016 na bazie 1:5

z maratonów powyżej 700 km przy minimalnej ilości startujących 50 hodowców i 250 gołębiach, minimum 3200 kkm loty powyżej 700 km.

 

- Kategoria "Sport F"  
- samczyki i samiczki młode (bez względu na płeć) 3 konkursy w 2016 roku na bazie 1:5

z loów powyżej 100 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach,

minimum 300 kkm.

 

- Kategoria "Sport G"  
- samczyki i samiczki roczne (bez względu na płeć) 5 konkursów w 2016 roku na bazie 1:5

z lotów powyżej 100 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach,

 minimum 500 kkm.

 

- Kategoria "Sport H"  
- samczyki i samiczki dorosłe (bez względu na płeć) 6 konkursów w 2016 roku na bazie 1:5

z lotów powyżej 300 km przy minimalnej ilości startujących 20 hodowców i 250 gołębiach,

minimum 1800 kkm.

 

W kategoriach Sport:  A, B, C, D, E, F, G i H (bez względu na płeć)  zwycięża ten gołąb, który ma najmniejszy coefficient.

W kategorii Standard osobno nagradzane są samczyki i samiczki

Pula nagród to 20%.

 

 

- Kategoria "Sport Wyczyn"
- samczyki i samiczki (bez względu na płeć) najwyższy kilometraż w latach 2015 – 2016

 

W kategorii "Sport Wyczyn" (bez względu na płeć)  zwycięża ten gołąb, który ma  najwyższy kilometraż.

W kategorii Standard osobno nagradzane są samczyki i samiczki

Pula nagród to 20%. Bez względu na ilość wystawionych gołębi muszą być wybrane do Reprezentacji Okręgu po 3 gołębie we wszystkich kategoriach sportowych.

W sumie Reprezentacja Okręgu składa się z 38 sztuk gołębi.

 

KLASY WYSTAWOWE OKRĘGOWE :

 

Na Wystawie będą obowiązywać następujące kategorie:

 

- Kategoria „A"

 - samczyki i samiczki loty od 100 do 400 km - 5 konkursów i przeleciały w latach 2015 – 2016 ponad 750 kkm

 

- Kategoria „B"

- samczyki i samiczki loty od 300 do 600 km - 4 konkursy i przeleciały w latach 2015 – 2016 ponad 1400 kkm

 

- Kategoria „C"

- samczyki i samiczki loty ponad 500 km - 3 konkursy i przeleciały w  latach 2015 – 2016

ponad 1650 kkm

 

- Kategoria „E"

- samczyki i samiczki loty ponad 700 km - 2 konkursy i przeleciały w latach 2015 – 2016

ponad 1400 kkm

- Kategoria "Wyczyn okręgowy"
- samczyki powyżej 2500 kkm w roku 2016 z lotów powyżej 100 km.
- samiczki powyżej 2000 kkm w roku 2016 z lotów powyżej 100 km.

- Kategoria "Wyczyn Roczne"
- samczyki i samiczki z jak największą ilością konkursów (min 5)  w roku 2016

z lotów powyżej 100 km.

- Kategoria Dalekodystansowa I
- samczyki i samiczki l konkurs z maratonu powyżej 700 km.

 

- Kategoria Dalekodystansowa II
- samczyki i samiczki 3 konkursy w roku 2016 z lotów powyżej 500 km. (minimum 1 pow. 700 km)

 

- Kategoria STANDARD II
- samczyki i samiczki minimum l konkurs w roku 2016 z lotów powyżej 300 km..

 

- Kategoria WETERAN
- samczyki powyżej 30 konkursów w życiu z tym , że w roku 2016 minimum  l konkurs.
- samiczki powyżej 20 konkursów w życiu z tym , że w roku 2016 minimum  l konkurs.

- Kategoria MŁODE STANDARD 
- samczyki i samiczki minimum 1 konkursy w roku 2016 z lotów powyżej 100 km

 

- Kategoria POGLĄDOWA (ROZPŁODOWA) 
- samczyki i samiczki z rozpłodu, bez konkursu o ładnym wyglądzie

 

W kategoriach Sport:  A, B, C, E i Dalekodystansowa II
 (bez względu na płeć)  zwycięża ten gołąb, który ma najmniejszy coefficient. W kategoriach: "Wyczyn okręgowy" i "Wyczyn Roczne" o zwycięstwie gołębia decyduje ilość konkursów, a w następnej kolejności najwyższy kilometraż.

Zarówno w tych kategoriach jak i pozostałych za Standard osobno nagradzane są samczyki i samiczki

Pula nagród to 20%.

 

 

 

 

Wypełnione deklaracje potwierdzone przez Zarządy Oddziałów  prosimy przesyłać do dnia 15.11.2016 roku na adres :

 

Mariusz Bobowicz

Pawłosiów 119

37 – 500 Jarosław

 

Hodowcy, którzy będą wypełniać deklaracje wystawowe w Exelu proszeni są o przesłanie plików z deklaracjami na adres mailowy:  mbobow@gmail.com

Można również kontaktować się na ten mail w celu uzyskania karty ocen w Exelu.  

 

Przyjmowanie gołębi na wystawę nastąpi w dniu 02.12. 2016 roku

w godzinach od 15.00. do 18.00.

Jednocześnie  informujemy , że po godzinie 18.00. gołębi nie będziemy przyjmować !

 

Odpłatność za wystawionego gołębia wynosi 8 PLN za sztukę – płatne zbiorowo przez przedstawicieli oddziałów przy nadawaniu gołębi.      

 

JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO WZIĘCIA UDZIAŁU !

 

Otrzymują :

- Zarząd Okręgu

- Zarządy Oddziałów

 

 


Podziel się
oceń
9
9

komentarze (5) | dodaj komentarz

WYNIKI OKRĘGU RZESZÓW 2016

niedziela, 16 października 2016 20:37

TYTUŁY I ZDJĘCIA BĘDĄ PO DEKORACJI !!

 

 

 

Po kolei:

I. GMP

GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI 2016
LP Nazwisko i imię Oddział Konk. Pkt.
1 Pietruś Edward Krosno 35 1870,74
2 Kopacz Władysław Dębica 35 1 866,52
3 Moskal Mieczysław Rzeszów 35 1864,67
4 Kozubal Adam Jasło 35 1857,86
5 Depa Rafał Rzeszów 35 1847,18
6 Warchoł Andrzej Dębica 35 1 844,62
7 Wojdył Edwarda  Jasło 35 1838,6
8 Kalandyk Ryszard Rzeszów 35 1835,91
9 Wozniak Marcin Jasło 35 1832,59
10 Kalemba Kamil Krosno 35 1827,18
11 Duda Robert Sanok 35 1 824,45
12 Kubacki Andrzej Jasło 35 1822,69
13 Zaprzała Ryszard Przemyśl 35 1820,36
14 Sałamaj Witold i Anna Przemyśl 35 1820,09
15 Papciak Krzysztof Jasło 35 1816,82
16 Książek Robert Rzeszów 35 1816,44
17 Zygmunt Eugeniusz Krosno 35 1816,32
18 Gromadzki Bogdan Jarosław 35 1808,95
19 Rabada Zbigniew Krosno 35 1806,37
20 Rak Artur Przemyśl 35 1806,15
21 Guzik Sławomir Sanok 35 1 802,85
22 Frączek Marek Dębica 35 1 802,57
23 L.Kaminski & R.Wojdyła Jasło 35 1800,75
24 Pałka Bogdan Rzeszów 35 1799,1
25 Mołocznik Janusz Sanok 35 1 797,72
26 Juszczyński Zbigniew Przemyśl 35 1797,42
27 Wais Ryszard Sanok 35 1 793,95
28 Doniek Łukasz Krosno 35 1791,15
29 Hamryszczak Paweł i Marek Przemyśl 35 1790,14
30 Dzięgiel Wiesław Krosno 35 1789,6

 

KAT A:

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA A
LP Nazwisko i imię Oddział Konk. Coef.
1 Pałka Bogdan Rzeszów 20 469,88
2 Moskal Mieczysław Rzeszów 20 569,55
3 Widomski Zygmunt Sanok 20 655,26
4 Kubacki Andrzej Jaslo 20 679,07
5 Kwaśny Waldemar Rzeszów 20 719,41
6 Jurgielewicz - Skawiński Rzeszów 20 730,79
7 Kalemba Kamil Krosno 20 772,45
8 Woźniak Marcin Jaslo 20 744,11
9 Papciak Krzysztof Jaslo 20 801,2
10 Pietruś Edward Krosno 20 858,98
11 Zygmunt Eugieniusz Krosno 20 869.53
12 Mołocznik Janusz Sanok 20 974,79
13 Podkalicki Łukasz Sanok 20 1289,86
14 Różański Adam Rzeszów 20 1301,67
15 Duda Robert Sanok 20 1467,31

 

KAT.B:

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA B
LP Nazwisko i imię Oddział Konk. Coef.
1 Kozubal Adam Jasło 16 106,71
2 Pietruś Edward Krosno 16 171,48
3 Depa Rafał Rzeszów 16 185,15
4 Zaprzała Ryszard Przemyśl 16 238,57
5 Wojdyła Edward Jasło 16 274,12
6 Zygmunt Eugeniusz Krosno 16 363,19
7 Kopacz Władysław Dębica 16 334,83
8 Duda Robert Sanok 16 379,77
9 Książek Robert Rzeszów 16 400,58
10 Wacek Krzysztof Brzozów 16 402,11
11 Moskal Mieczysław Rzeszów 16 441,13
12 Kalandyk Ryszard Rzeszów 16 478,27
13 Piotrowski Bronisław Dębica 16 490,47
14 Pałka Bogdan Rzeszów 16 497,48
15 Lorenc-Kozioł Krosno 16 515,04

 

KAT.C:

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA C
LP Nazwisko i imię Oddział Konk. coef.
1 Pietruś Edward  Krosno 9 45,41
2 Kalandyk Ryszard Rzeszów 9 51,93
3 Wania Józef Brzozów 9 52,63
4 Mroczka Radosław Jasło 9 61,28
5 Woźniak Marcin Jasło 9 64,4
6 Moskal Mieczysław Rzeszów 9 71,18
7 Książek Robert Rzeszów 9 77,95
8 Kopacz Władysław Dębica 9 87,01
9 Dzień Krzysztof Dębica 9 91,44
10 Piotrowski Bronisław  Dębica 9 110,61
11 Rak Artur Przemyśl 9 116,14
12 Rechtoń Stanisław aaaa 9 116,83
13 Dubis S & Smoleń L  Jasło 9 118,87
14 Warchoł Andrzej  Dębica 9 126,66
15 Kalemba Kamil Krosno 9 135,67

 

KAT.M:

MISTRZOSTWO POLSKI KATEGORIA M
LP Nazwisko i imię Oddział Konk. Coef.
1 Depa Rafał Rzeszów 6 45,86
2 Wojdyła Edward Jasło 6 66,77
3 Paśko Adam Dębica 6 89,73
4 Moskal Mieczysław Rzeszów 6 91,76
5 Rochmalski K. Dominik Dębica 6 99,25
6 Kubacki Andrzej Jasło 6 133,17
7 J & D Lechwar Jasło 6 138,97
8 Duda Robert Sanok 6 147,24
9 Kozubal Adam Jasło 6 170,91
10 Galuch Tadeusz Jarosław 6 184,23
11 Dzięgiel Wiesław Krosno 6 187,93
12 Rabada Zbigniew Krosno 6 188,08
13 Pietruś Edward Krosno 6 189,19
14 Woźniak Marcin Jasło 6 189,97
15 Hamryszczak Paweł i Marek Przemyśl 6 192,22

 

INTERMISTRZOSTWO (Tylko do Regionu i MP)

INTERMISTRZOSTWO 2016
LP Nazwisko i imię Oddział Konk. Coef.
1 Pietruś Edward Krosno 18 492,592
2 Moskal Mieczysław Rzeszów 18 495,126
3 Kozubal Adam Jasło 18 572,755
4 Kalemba Kamil Krosno 18 723,079
5 Dudek Kazimierz Brzozów 18 744,42
6 Kubacki Andrzej Jasło 18 754,058
7 Duda Robert Sanok 18 764,117
8 Wojdyła Edward Jasło 18 888,4
9 Zygmunt Eugeniusz Krosno 18 938,075
10 Jałowiec Waldemar Rzeszów 18 983,249
11 Mroczka Radosław Jasło 18 1022,405
12 Gromadzki Bogdan Jarosław 18 1044,485
13 Dzięgiel Wiesław Krosno 18 1168,048
14 Podkalicki Łukasz Sanok 18 1 208,808
15 Frączek Marek  Dębica 18 1 221,657

 

MŁODE 2016

1 Komenda Paweł Jarosław 24       954.00
2 Mroczka Radosław Jasło 24 952,34
3 Pietruś Edward Krosno 24 951,3
4 Kruń Leszek Jarosław 24 934,22
5 Zarzycki  Kazimierz Sanok 24 933,55
6 Jurgielewicz-Skawiński Rzeszów 24 932,18
7 Dzięgiel Wiesław Krosno 24 925,01
8 Orzechowski Paweł Brzozów 24 924,53
9 Kowaliszyn-Bernacki Lubaczów 24 897
10 Zagurski Dariusz Jasło 24 896,61
11 Parylak Tomasz Krosno 24 894,98
12 Matuszewski Marek Sanok 24 878,22
13 Dudek Józef Brzozów 24 876,17

 

TRADYCYJNE :

1 Pietruś Edward Krosno 70 3 705,53
2 Kozubal Adam Jasło 70 3676,63
3 Moskal Mieczysław Rzeszów 70 3674,68
4 Depa Raał Rzeszów 70 3672,15
5 Wojdyła Edward Jasło 70 3664,92
6 Kalęba Kamil Krosno 70 3 631,15
7 Książek Robert Rzeszów 70 3623,09
8 Kubacki Andrzej Jasło 70 3594,78
9 Duda Robert Sanok 70 3 594,14
10 Papciak Krzysztof Jasło 70 3588,32
11 Bajorski Józef Jasło 70 3570,85
12 Doniek Lukasz Krosno 70 3 542,60
13 Lorenc-Kozioł Krosno 70 3 538,01
14 Raba Zbigniew Krosno 70 3 535,58
15 Pałka Bogdan Rzeszów 69 3519,42
16 Zygmunt Eugieniusz Krosno 70 3 516,06
17 L.Kamiński & R.Wojdyła Jasło 70 3500.71
18 Jurgielewicz - Skawiński Rzeszów 68 3 444,94
19 Kalandyk Ryszard Rzeszów 67 3 386,72
20 Kwaśny Waldemar Rzeszów 65 3 212,19
21 Jałowiec Waldemar Rzeszów 62 3 071,98

 

LOTNIKI OKRĘGU RZESZÓW 2016  Z CAŁEGO SPISU

 

1 Rak Artur Przemyśl 14 574,06 PL-0292-13-2335
2 Kalemba Kamil Krosno 14 1 128,23 PL-290-13-2843
3 Lewandowski Jan  Jarosław 13 401,59 PL-0271-11-9264
4 Kozubal Adam Jasło 13 748,88 Pl-0288-13-24720
5 Kalemba Kamil Krosno 13 1023,57 PL-290-13-2844
6 Jałowiec Waldemar Rzeszów 13 1093,18 PL-0257-13-7960
7 Chrapek Wojciech Brzozów 13 1114.36 PL-0293-13-4711
8 Kubacki Andrzej Jasło 13 1223,79 DV-2463-11-637
9 Parylak Tomasz Krosno 13 1 341,14  PL-290-14-10127
10 Moskal Mieczysław Rzeszów 12 450,85 PL-0294-14-436
11 Pałka Bogdan Rzeszów 12 578,74 SK-2604-14-167
12 Moskal Mieczysław Rzeszów 12 587,89 PL-OL-11-387507
13 Kalemba Kamil Krosno 12 651,06  PL-290-14-10315
14 Dzięgiel Wiesław Krosno 12 655,70 PL-290- 12-481
15 Sałamaj Witold i Anna Przemyśl 12 665,52 PL-0292-14-1020
16 Kozubal Adam Jasło 12 678,49 PL-0288-13-2873
17 Wojdyła Edward Jasło 12 686,68 PL-0288-11-239
18 Woźniak Marcin Jasło 12 695,82 PL-0288-13-3225
19 Pałka Bogdan Rzeszów 12 701,2 PL-0294-14-8084
20 Kalandyk Ryszard Rzeszów 12 737,82 PL-0294-13-6028

 

 

Pozdrawiam a.w.


Podziel się
oceń
13
8

komentarze (15) | dodaj komentarz

pROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA I REJONU LOTOWEGO

środa, 04 maja 2016 14:37

 W dniu 02-04-2016 roku odbyło się posiedzenie Rejonu I Okręgu Rzeszów, na którym ustalono regulamin mistrzostwa rejonu, nagrody dla mistrzów i termin rozdania nagród

 

Klikając poniższy plik dowiesz się więcej :::

 

PROTOKOL Z POSIEDZENIA  I   REJONU LOTOWEGO

 

 


Podziel się
oceń
2
21

komentarze (2) | dodaj komentarz

WYTYCZNE LOTOWE OKRĘGU

środa, 04 maja 2016 14:33

Wytyczne opracowane przez Wiceprezesa d/s lotów kol. Krzysztofa Kojder w pliku poniżej.

Klikasz NA PONIŻSZY LINK i Ci się otwiera!!!

 

WYTYCZNE PRZYSYŁANIA DOKUMENTACJI I LOTU BREMA


Podziel się
oceń
0
16

komentarze (0) | dodaj komentarz

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OKRĘGU RZESZOW ZA 2015

niedziela, 13 marca 2016 8:01

OKZ 2016-2.jpgOKZ 2016-5.jpgW dniu 12-03-2016 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2015 PZHGP Okręg Rzeszów.

Delegaci dojechali, zebranie było prawomocne.

Wszystkich przybyłych serdecznie przywitał Prezes Okręgu Rzeszów Pan Augustyn Mazur a przewodniczącym zebrania sprawozdawczego został Pan Jan Długosz - Prezes Oddziału Sanok

Krótko o najważniejszych ustaleniach i zmianach:

1. Wyniki składane do współzawodnictw mają być wygenerowane z programów obliczeniowych, nie ma już wyników wykonywanych przez hodowców ręcznie. Oczywiście każdy hodowca może zasugerować obliczeniowcowi, w jakiej kategorii ma mu zrobić wynik jeśli tak chce...

2. Lotniki - z 20 % z list oddziałowych , w przypadku równej ilości konkursów liczy się mniejszy sumaryczny coeficjent

3. W weryfikacji wyników mają uczestniczyć przedstawiciele wszystkich oddziałów składających wyniki

4. Wyniki okręgu Rzeszów mają być publikowane w miarę możliwości na stronie okręgu jak najszybciej, przed ostateczną weryfikacją, a później w razie potrzeby mają być poprawiane, a nie jak do tej pory dopiero po weryfikacji ZG

5. Zmieniono serię na lot Brema (obowiązkowy do współzawodnictwa okręgowego tradycyjnego) na trzy gołębie z pięciu (3/5)  wytypowane z całego spisu. Ilości gołębi na lot Brema Oddziały skutecznie podadzą do wiadomości Wiceprezesa d/s lotowych w terminie do końca maja. Za gołębie zgłoszone przez oddziały w przypadku odbytego lotu oddziały muszą zapłacić - gdyby nawet ich nie koszowali a lot się odbył...Ustalono, że Okręg będzie organizował lot -jeżeli spełniony będzie warunek 2000 gołębi zgłoszonych. Koszt za jednego gołębia ustalono max. 5.0 zł.

6. Zarząd Okręgu Rzeszów po głosowaniu uzyskał absolutorium.

 

Srebrną odznąkę PZHGP z rąk Pana Prezesa Augustyna Mazura otrzymał:

Pan CZESŁAW DEJNAKA z Oddziału Przemyśl

Pan Czesław Pieniązek z Oddziału Jasło

Pan Józef Polak z Oddziału Jasło

 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM HODOWCOM NASZEGO OKRĘGU REALIZACJI SWOICH PLANÓW HODOWLANO - LOTOWYCH W SEZONIE 2016...

 

OZD 2016-1.jpgOKZ 2016-8.jpgOKZ 2016-7.jpgOKZ 2016-6.jpgOKZ 2016-5.jpgOKZ 2016-4.jpgOKZ 2016-2.jpgIMG_2986.JPG

 

 

 

 OKZ 2016-4.jpg


Podziel się
oceń
3
11

komentarze (0) | dodaj komentarz

WYNIKI OKRĘGU RZESZÓW 2015

środa, 25 listopada 2015 22:06
Współzawodnictwo  TRADYCYJNE  - Okręg Rzeszów 2015  
     
WIDOMSKI ZYGMUNT SANOK 80 4 844,30 Mistrz 
MOSKAL MIECZYSŁAW RZESZÓW 80 4 830,56 I Wicemistrz
PAPCIAK KRZYSZTOF JASŁO 80 4 824,95 II Wicemistrz
WARCHOŁ ANDRZEJ DĘBICA 80 4 806,73 1 przodownik
DEPA RAFAŁ RZESZÓW 80 4 771,10 2 przodownik
D.BYRDA-Ł. DĄBROWSKI JASŁO 80 4 755,20 3 przodownik
PIETRUŚ EDWARD KROSNO 78 4 742,63 4 przodownik
CISOWSKI - KAŁAMARZ PRZEWORSK 79 4 739,12 5 przodownik
KALANDYK JANUSZ i MARIUSZ RZESZÓW 79 4 733,67 6 przodownik
WOJDYŁA EDWARD JASŁO 79 4 718,85 7 przodownik
JURGIELEWICZ-SKAWIŃSKI RZESZÓW 80 4 694,83 8 przodownik

 

RUDNICKI  MIECZYSL PRZEWORSK 4553,84 79 9 przodownik
NIEMIEC KRZYSZTOF KROSNO 4452,43 77 10 przodownik

 

 

KATEGORIA A - OKRĘG RZESZÓW 2015        
         
MOSKAL MIECZYSŁAW RZESZÓW 20 431,35 Mistrz 
DEPA RAFAŁ RZESZÓW 20 491,25 I Wicemistrz
KOPACZ WŁADYSŁAW DĘBICA 20 523,93 II Wicemistrz
WARCHOŁ ANDRZEJ DĘBICA 20 629,03 1 przodownik
WOJDYŁA EDWARD JASŁO 20 732,93 2 przodownik
WOŹNIAK MARCIN JASŁO 20 766,73 3 przodownik
WANIA JÓZEF KROSNO 20 780,80 4 przodownik
PIOTROWSKI BRONISŁAW DĘBICA 20 875,93 5 przodownik
JAŁOWIEC WALDEMAR RZESZÓW 20 929,34 6 przodownik
KWAŚNY WALDEMAR RZESZÓW 20 952,52 7 przodownik
ROCHMALSKI KAZIMIERZ DĘBICA 20 955,07 8 przodownik
DZIĘGIEL W. -JUNGMAN J. KROSNO 20 962,48 9 przodownik
KUBACKI ANDRZEJ JASŁO 20 1 021,14 10 przodownik
         
KATEGORIA B - OKRĘG RZESZÓW 2015        
         
CISOWSKI J.- KALAMARZ E. PRZEWORSK 16 248,9 Mistrz 
KUBACKI ANDRZEJ JASŁO 16 310,72 I Wicemistrz
ROCHMALSKI KAZIMIERZ DĘBICA 16 324,66 II Wicemistrz
D.BYRDA-Ł. DĄBROWSKI JASŁO 16 326,3 1 przodownik
KALANDYK JANUSZ i MARIUSZ RZESZÓW 16 392,85 2 przodownik
KRUŃ LESZEK JAROSŁAW 16 422,56 3 przodownik
FRĄCZEK MAREK DĘBICA 16 447,14 4 przodownik
MOSKAL MIECZYSŁAW RZESZÓW 16 508,03 5 przodownik
PIOTROWSKI  BRONISŁAW DĘBICA 16 541,67 6 przodownik
PAPCIAK KRZYSZTOF JASŁO 16 548,77 7 przodownik
KORAB ROMAN KROSNO 16 558,66 8 przodownik
DEPA RAFAŁ RZESZÓW 16 624,15 9 przodownik
KOZUBAL ADAM JASŁO 16 626,49 10 przodownik
         
KATEGORIA C - OKRĘG RZESZÓW 2015        
         
KALANDYK JANUSZ i MARIUSZ RZESZÓW 9 88,95 Mistrz 
PAPCIAK KRZYSZTOF JASŁO 9 94,71 I Wicemistrz
JURGIELEWICZ-SKAWIŃSKI RZESZÓW 9 108,39 II Wicemistrz
WIDOMSKI ZYGMUNT SANOK 9 138,76 1 przodownik
WOJDYŁA EDWARD JASŁO 9 142,14 2 przodownik
L.KAMIŃSKI-R.WOJDYŁA JASŁO 9 142,62 3 przodownik
PIOTROWSKI BRONISŁAW DĘBICA 9 168,32 4 przodownik
DEPA RAFAŁ RZESZÓW 9 173,31 5 przodownik
JALOWIEC WALDEMAR RZESZÓW 9 175,51 6 przodownik
PIETRUŚ EDWARD KROSNO 9 179,35 7 przodownik
MOSKAL MIECZYSŁAW RZESZÓW 9 181,27 8 przodownik
KWAŚNY WALDEMAR RZESZÓW 9 184,89 9 przodownik
WARCHOL ANDRZEJ DĘBICA 9 198,68 10 przodownik
         
KATEGORIA M - OKRĘG RZESZÓW 2015      
         
KOZUBAL ADAM JASŁO 6 56,01 Mistrz 
KORAB ROMAN KROSNO 6 67,88 I Wicemistrz
WOŹNIAK MARCIN JASŁO 6 70,04 II Wicemistrz
KSIĄRZEK ROBERT RZESZOW 6 71,63 1 przodownik
WARCHOŁ ANDRZEJ DĘBICA 6 73,67 2 przodownik
D.BYRDA-Ł. DĄBROWSKI JASLO 6 79,94 3 przodownik
WANIA JÓZEF KROSNO 6 99,58 4 przodownik
WIDOMSKI ZYGMUNT SANOK 6 101,59 5 przodownik
PIETRUŚ EDWARD KROSNO 6 102,3 6 przodownik
CISOWSKI J.- KAŁAMARZ E. PRZEWORSK 6 111,36 7 przodownik
KALANDYK RYSZARD RZESZOW 6 113,55 8 przodownik
GROMADZKI BOGDAN JAROSŁAW 6 141,01 9 przodownik
SZPYRKA PAWEL JASLO 6 154,88 10 przodownik
         
KATEGORIA D - OKRĘG RZESZÓW 2015      
         
MOSKAL MIECZYSŁAW RZESZÓW 45 1120,65 Mistrz 
DEPA RAFAL RZESZÓW 45 1288,71 I Wicemistrz
KALANDYK J i MARI RZESZÓW 45 1515,31 II Wicemistrz
KUBACKI ANDRZEJ JASŁO 45 1562,6 1 przodownik
PIOTROWSKI BRONISŁAW DĘBICA 45 1585,92 2 przodownik
WARCHOL ANDRZEJ DĘBICA 45 1598,66 3 przodownik
ROCHMALSKI KAZIMIERZ DĘBICA 45 1943,23 4 przodownik
KOPACZ WŁADYSŁAW DĘBICA 45 2017,33 5 przodownik
JURGIELEWICZ-SKAWIŃSKI RZESZÓW 45 2018,78 6 przodownik
KWAŚNY WALDEMAR RZESZÓW 45 2151,32 7 przodownik
JAŁOWIEC WALDEMAR RZESZÓW 45 2199,64 8 przodownik
PIETRUS EDWARD KROSNO 45 2354,78 9 przodownik
FRĄCZEK MAREK DĘBICA 45 2671,17 10 przodownik
         
KATEGORIA MŁODE - OKRĘG RZESZÓW 2015      
         
Paweł Komenda Jarosław 15 84,9 Mistrz 
Radosław Mroczka Jasło 15 313,98 I Wicemistrz
Zawiślak Aleksander Dębica 15 396,55 II Wicemistrz
Kazimierz Lewicki Przemyśl 15 458,29 1 przodownik
Jurgiewicz -Skawiński Rzeszów 15 533,21 2 przodownik
Kazimierz Tympalski Krosno 15 540,94 3 przodownik
Andrzej Gliwa Jasło 15 615,51 4 przodownik
Henryk Zdeb Rzeszów 15 629,39 5 przodownik
Roman Zawiślak Rzeszów 15 649,72 6 przodownik
Ziobrowski Grzegorz Dębica 15 652,70 7 przodownik
Bogdan Lenik Krosno 15 654,51 8 przodownik
Edward Pelczarski Sanok 15 676,47 9 przodownik
Machnik Stanisław Dębica 15 717,20 10 przodownik

 

KATEGORIA GMP - OKRĘG RZESZÓW 2015  
       
MOSKAL MIECZYSŁAW RZESZÓW 2 449,68 Mistrz 
WIDOMSKI ZYGMUNT SANOK 2 439,59 I Wicemistrz
CISOWSKI-KAŁAMARZ PRZEWORSK 2 427,14 II Wicemistrz
KALANDYK JANUSZ i MARIUSZ RZESZÓW 2 425,18 1 przodownik
PAPCIAK KRZYSZTOF JASŁO 2 423,77 2 przodownik
D. BYRDA - Ł. DĄBROWSKI JASŁO 2 413,61 3 przodownik
JURGIELEWICZ-SKAWIŃSKI RZESZÓW 2 389,92 4 przodownik
WOJDYŁA EDWARD JASŁO 2 385,45 5 przodownik
PIETRUŚ EDWARD KROSNO 2 373,99 6 przodownik
DEPA RAFAL RZESZÓW 2 365,74 7 przodownik
MATUSZEWSKI ROBERT SANOK 2 356,74 8 przodownik
WARCHOŁ ANDRZEJ DĘBICA 2 353,83 9 przodownik
SZPYRKA PAWEŁ JASŁO 2 349,72 10 przodownik

 

Lotniki Okręgu Rzeszów 2015        
           
Edward Wojdyła Jasło PL-0288-11-209 14 699,35 1 lotnik
Kubacki Andrzej Jasło PL-0288-13-5191 13 706.83 2 lotnik
Moskal Mieczysław Rzeszów PL-OL-11-387507 13 701.03 3 lotnik
Papciak Krzysztof Jasło PL-0288-11-32 13 685.73 4 lotnik
Trojnar Jarosław Sanok PL-0123-13-1404 13 684.41 5 lotnik
Mindziak Andrzej Lubaczów PL-0291-13-738 13 653.09 6 lotnik
Moskal Mieczysław Rzeszów PL-0294-13-5222 13 650.55 7 lotnik
Kalandyk J i M Rzeszów PL-0294-13-7661 13 636.79 8 lotnik
Szynal D -Zaręba S Przeworsk PL-0293-12-3379 13 630.70 9 lotnik
Widomski Zygmunt Sanok PL-0295-12-3138 13 626.83 10 lotnik
Matuszewski Robert Sanok PL-0295-11-151 13 623.23 11 lotnik
Bryksa Tomasz Jarosław PL-0289-11-6977 13 608.28 12 lotnik
Kalandyk J i M Rzeszów Pl-OL-11-426394 12 658.49 13 lotnik
Zarzycki Kazimierz Sanok PL-0295-11-364 12 633.26 14 lotnik
Jurgielewicz-Skawiński Rzeszów PL-0244-13-490 12 630.17 15 lotnik
Kubacki Andrzej Jasło PL-0288-10-3861 12 628.63 16 lotnik
Zarzycki Kazimierz Sanok PL-0295-14-3616 12 623.88 17 lotnik
Widomski Zygmunt Sanok PL-0295-08-10058 12 617.51 18 lotnik
Grochoła Krzysztof Przeworsk Pl-0293-12-7485 12 615.74 19 lotnik
Długosz-Dereń-Dziedz Rzeszów PL-0294-12-2263 12 610.01 20 lotnik

 

 

W razie zauważonej pomyłki - proszę o telefon. 509 472 830...

 


Podziel się
oceń
11
22

komentarze (17) | dodaj komentarz

LOT OKRĘGOWY 2016 - BRAMA

czwartek, 05 listopada 2015 19:18

ZGODNIE  z uchwałą OZD PZHGP Okręg Rzeszów - Zarząd Okręgu Rzeszów organizuje w 2016 roku  lot o Memoriał śp. Andrzeja Kowalika z miejscowości BREMA.

 

  1. Wypuszczenie gołębi - sobota 30-VII-2016 roku w Miejscowości Brema (BREMEN) - II rejony lotowe w tym samym czasie.
  2. To będzie lot o Memoriał śp. Andrzeja Kowalika
  3. Lot obowiązkowo zaliczany do współzawodnictwa tradycyjnego okręgu Rzeszów
  4. Rejony wykonają 2 listy konkursowe na zasadach jak do GMP
  5. W locie obowiązuje seria pięć gołębi z z 10 - ciu wytypowanych   z całego spisu. Oznaczenie gołębi na liście startowej - zgodnie z wytycznymi Wiceprezesa d/s lotowych okręgu
  6. W przypadku złych warunków atmosferycznych -  Wiceprezes d/s  lotowych okręgu po konsultacji z Wiceprezesami  lotowymi oddziałów ustali termin wypuszczenia.
  7.  Nagrody funduje okręg
  • puchary i dyplomy otrzyma po 10 drużyn i 10 pierwszych gołębi w rejonach
  • puchary i dyplomy otrzymają także ostatnie gołębie na liście konkursowej w każdym rejonie (ostatni zgodnie z listą do GMP - nie wiemy czy będzie to  w 2016 roku na bazie 1:4 czy 1:5.

8. W przypadku, gdy ilość zgłoszonych gołębi na lot w całym okręgu była by mniejsza od 2000 szt, lot nie odbędzie się ..

9.   Pozostałe wymogi do współzawodnictwa okręgowego tradycyjnego pozostają bez zmian


Podziel się
oceń
1
41

komentarze (17) | dodaj komentarz

WYBORY do okręgu za nami . . .

poniedziałek, 09 marca 2015 11:15

Nawiązując do Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego Okręgu Rzeszów Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych odbytego w dniu 7.03.2015 roku, uprzejmie przedstawiam nowy skład Zarządu Okręgu, Komisji Rewizyjnej i Komisji Dyscyplinarnej:

 

Zarząd Okręgu.

 

- Augustyn Mazur                  -           Prezes Okręgu,

- Krzysztof Kojder                 -           Wiceprezes ds. organizacji lotów,

- Andrzej Warchoł                 -           Wiceprezes ds. finansowych,  

                                                            I zastępca prezesa,

- Henryk Geraszek                 -           Wiceprezes ds. gospodarczych,

- Andrzej Sumara                   -           Sekretarz,

- Jan Długosz                         -           Członek Zarządu,

- Tadeusz Lewicki                  -           Członek Zarządu,

- Józef Lis                              -           Członek Zarządu,

- Jan Tocki                             -           Członek Zarządu.

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna.

 

- Marian Kraś                  -      Przewodniczący,

- Wacław Rybczyński        -     Zastępca Przewodniczącego,

- Krzysztof Niemiec          -     Sekretarz,

- Franciszek Kowal          -      Członek OKR,                                              

- Stanisław Skowron        -      Członek OKR.

 

Okręgowa Komisja Dyscyplinarna.

 

- Piotr Trybała          -            Przewodniczący,

- Piotr Jarosz            -           Zastępca przewodniczącego,

- Jakub Jaskulski      -          Sekretarz,

- Ryszard Rybak        -          Członek OKD.

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
10
65

komentarze (16) | dodaj komentarz

WYNIKI OKRĘGU RZESZÓW

wtorek, 11 listopada 2014 7:58

Poniżej przedstawiam wyniki PZHGP Okręg Rzeszów za rok 2014.

Na razie bez lotników - bo są obecnie jeszcze weryfikowane.

 

TRADYCYJNE    OKREG RZESZOW 2014
  Oddział konk pkty tytuł
         
Cisowski-Kałamarz Przeworsk 80 4943,76 Mistrz
Gromadzki Bogdan Jarosław 80 4876,23 I Wicemistrz
Smagała Ryszard Dębica 80 4853,92 II Wicemistrz
Pietruś Edward Krosno 80 4834,64 1 Przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 80 4821,29 2 Przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów 80 4817,68 3 Przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 80 4789,66 4 Przodownik
Widomski Zygmunt Sanok 80 4788,62 5 Przodownik
Wojdyła Edward Jasło 79 4771,79 6 Przodownik
Depa Rafał Rzeszów 80 4755,86 7 Przodownik
Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów 80 4733,31 8 Przodownik
Jurgielewicz-Skawiński Rzeszów 80 4725,3 9 Przodownik
Wania Józef Krosno 80 4689,94 10 Przodownik

 

 

LOTNIKI OKRĘG RZESZÓW 2014 ROK      
           
Nazwisko Hodowcy oddzial Nr. Gołębia konk kkm tytuł
      14 7000  
Krzysztof Bednarczyk Krosno PL-11-391443 13 6170 1 lotnik
Andrzej Warchoł Dębica PL-419-10-436 13 5799 2 lotnik
Ryszard Smagała Dębica PL-419-11-8240 13 5788 3 lotnik
Ryszard Smagała Dębica PL-419-12-4295 13 5599 4 lotnik
J. i M. Kalandyk Rzeszów PL-294-12-4332 13 5586 5 lotnik
Rafał Depa Rzeszów PL-294-12-461 13 5419 6 lotnik
Andrzej Warchoł Dębica PL-419-10-482 13 5384 7 lotnik
Mieczysław Moskal Rzeszów PL-11-387507  12 5799 8 lotnik
Jan Skórski Jasło PL-288-09-1631 12 5652 9 lotnik
Edward Pietruś Krosno PL-290-11-13333 12 5568 10 lotnik
J. i M. Kalandyk Rzeszów PL-11-389209 12 5465 11 lotnik
Józef Lepak Jasło PL-288-12-6250 12 5452 12 lotnik
W.Dzięgiel-J.Jungman Krosno PL-290-12-481 12 5371 13 lotnik
Józef Wania  Krosno PL-11-391236 12 5360 14 lotnik
Ryszard Smagała Dębica PL-419-11-8056 12 5275 15 lotnik
Kazimierz Świstak Dębica PL-419-12-3258  12 5252 16 lotnik
Stefan Zółkiewski Dębica PL-419-11-1544 12 5134 17 lotnik
Wiesław Milewicz Dębica PL-419-09-6508 12 5089 18 lotnik
Ryszard Smagała Dębica PL-419-10-2015 12 5074 19 lotnik
Kazimierz Rochmalski Dębica PL-419-09-7342 12 4868 20 lotnik

 

 

Współ. GMP   2014 Okręg Rzeszów  
         
Cisowski-Kałamarz Przeworsk 40 2 490,53 Mistrz 
Gromadzki Bogadan Jarosław 40 2 466,98 I Wicemistrz
Wania Józef Krosno 40 2 463,55 II Wicemistrz
Smagała Ryszard Dębica 40 2 447,55 1 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 40 2 447,08 2 przodownik
Dzięgiel W-Jungman J Krosno 40 2 436,61 3 przodownik
Wojdyła Edward Jasło 40 2 436,48 4 przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 40 2 423,88 5 przodownik
Lenik Bogdan  Krosno 40 2 414,93 6 przodownik
Pietruś Edward Krosno 40 2 411,94 7 przodownik
Skórski Jan Jasło 40 2 411,82 8 przodownik
Widomski Zygmunt Sanok 40 2 408,98 9 przodownik
Kamiński Leszek Jasło 40 2 402,92 10 przodownik

 

 

 

Kat.A 2014 Okręg Rzeszow  
         
Wojdyła Edward Jasło 20 449,39 Mistrz
Cisowski-Kałamarz Przeworsk 20 537,92 I Wicemistrz
Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów 20 550,97 II Wicemistrz
Smagała Ryszard Dębica 20 603,02 1 Przodownik
Rochmalski Kazimierz Dębica 20 614,05 2 Przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 20 621,91 3 Przodownik
Pietruś Edward Krosno 20 638,90 4 Przodownik
Skórski Jan Jasło 20 675,28 5 Przodownik
Wania Józef Krosno 20 708,50 6 Przodownik
Dziuban Jan Jasło 20 732,61 7 Przodownik
Depa Rafał Rzeszów 20 736,53 8 Przodownik
Żółkiewski Stefan Dębica 20 827,64 9 Przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów 20 878,22 10 Przodownik

 

Kat.B 2014 Okręg Rzeszów    
         
Wania Józef Krosno 16 283,43 Mistrz
Gromadzki Bogdan Jarosław 16 320,06 I Wicemistrz
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 16 386,26 II Wicemistrz
Rak Artur Przemyśl 16 414,94 1 Przodownik
Cisowski-Kałamarz Przeworsk 16 423,99 2 Przodownik
Dubis Bogdan i Sylwester Jasło 16 432,92 3 Przodownik
Korab Roman Krosno 16 433,42 4 Przodownik
Pietruś Edward Krosno 16 456,43 5 Przodownik
Lewicki Kazimierz Przemyśl 16 474,23 6 Przodownik
Widomski Zygmunt Sanok 16 486,68 7 Przodownik
Kamiński Leszek Jasło 16 487,77 8 Przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 16 518,49 9 Przodownik
Depa Rafał Rzeszów 16 598,63 10 Przodownik

 

Kat.C 2014 Okręg Rzeszow  
         
Cisowski-Kałamarz  Przeworsk 9 28,11 Mistrz
Pietruś Edward Krosno 9 46,08 I Wicemistrz
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 9 64,00 II Wicemistrz
Grochoła Krzysztof Przeworsk 9 66,06 1 Przodownik
Lewicki Kazimierz Przemyśl 9 81,05 2 Przodownik
Szwast Stanisław Krosno 9 85,18 3 Przodownik
Wania Józef Krosno 9 115,05 4 Przodownik
Dubis Bogdan i Sylwester Jasło 9 115,74 5 Przodownik
Żółkiewski Stefan  Dębica 9 119,95 6 Przodownik
Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów 9 120,70 7 Przodownik
Gromadzki Bogdan Jarosław 9 139,97 8 Przodownik
Lenik Bogdan Krosno 9 154,58 9 Przodownik
Smagała Ryszard Dębica 9 162,60 10 Przodownik

 

Kat.D 2014  Okręg Rzeszów    
         
Cisowski-Kałamarz Przeworsk 45 990,02 Mistrz
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 45 1072,17 I Wicemistrz
Wania Józef Krosno 45 1106,98 II Wicemistrz
Pietruś Edward Krosno 45 1141,41 1 Przodownik
Smagała Ryszard Dębica 45 1425,43 2 Przodownik
Depa Rafał Rzeszów 45 1529,46 3 Przodownik
Rak Artur Przemyśl 45 1579,34 4 Przodownik
Lewicki Kazimierz Przemyśl 45 1754,35 5 Przodownik
Dubis Bogdan i Sylwester Jasło 45 1869,03 6 Przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 45 1988,36 7 Przodownik
Zólkiewski Stefan Dębica 45 2028,11 8 Przodownik
Lenik Bogdan Krosno 45 2118,00 9 Przodownik
Sanocki Józef i Paweł Przemyśl 45 2313,92 10 Przodownik

 

Kat.M 2014 Okręg Rzeszow  
         
Cisowski-Kałamarz  Przeworsk 6 35,13 Mistrz
Lis Józef Przeworsk 6 35,63 I Wicemistrz
Gromadzki Bogdan Jarosław 6 48,42 II Wicemistrz
Wojdyła Edward Jasło 6 66,90 1 Przodownik
Sołtys Ryszard i Jerzy Jarosław 6 70,83 2 Przodownik
Rak Artur Przemyśl 6 84,77 3 Przodownik
Bobowicz Mariusz Jarosław 6 103,70 4 Przodownik
Piotrowski Bronisław Dębica 6 106,19 5 Przodownik
Smagała Ryszard Dębica 6 111,36 6 Przodownik
Juszczyński Zbigniew Przemyśl 6 113,74 7 Przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów 6 115,45 8 Przodownik
Dubis Bogdan i Sylwester Jasło 6 118,60 9 Przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 6 128,31 10Przodownik

 

Współzawodnictwo Gołębi Młodych 2014 Okręg Rzeszów  
         
Nazwisko i imie hodowcy Oddział konk. coef. tytuł
Kruń Leszek Jarosław 15 89,18 Mistrz
Dzięgiel-Jungman Krosno 15 390,84 I Wicemistrz
Parylak Tomasz Krosno 15 419,01 II Wicemistrz
Pietruś Edward Krosno 15 543,7 1 Przodownik
Smagała Ryszard Dębica 15 555,89 2 Przodownik
Zygmunt Eugeniusz Krosno 15 569,69 3 Przodownik
Książek Robert Rzeszów  15 607,2 4 Przodownik
Wyczawski Bogdan Jarosław 15 617,54 5 Przodownik
Wojtaszek Piotr Dębica 15 761,63 6 Przodownik
Pietruś Paweł Krosno 15 811,48 7 Przodownik
Kwaśny Waldemar Rzeszów  15 865,14 8 Przodownik
Piotrowski Bronisław Dębica 15 871,21 9 Przodownik
Ryglewicz Janusz Krosno 15 914,68 10 Przodownik

 

 

 


Podziel się
oceń
34
47

komentarze (24) | dodaj komentarz

DRUK NA WYKAZ PÓŁROCZNY Z ODDZIAŁÓW

środa, 14 maja 2014 14:25

Poniżej w pliku wzór na:

 

WYKAZ PÓŁROCZNY CZŁONKÓW ODDZIAŁU

 

na którym należy w określonym terminie przysyłać wykazy członków oddziału.

 

Za zarząd a.w.


Podziel się
oceń
30
57

komentarze (15) | dodaj komentarz

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OKRĘGU RZESZÓW 2014

czwartek, 27 marca 2014 10:04

W dniu 22-03-2014 roku odbyło się w Rzeszowie przy ul. Podkarpackiej zebranie sprawozdawcze PZHGP Okręg Rzeszów.

 

Zebranie rozpoczął Prezes okręgu Augustyn Mazur a  na przewodniczącego zebrania jednogłośnie został wybrany kol. Jan Długosz. 

Do stołu prezydialnego Prezes zaprosił dodatkowo byłego prezesa okręgu Stanisława Ryniaka , ks. Kapelana Wojciecha Szlachtę oraz członka honorowego  Tadeusza Gazdę.

 

 

Prezes Augustyn Mazur.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2990.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zdjęciu  Tadeusz Gazda ,ks. Wojciech Szlachta, Stanisław Ryniak  oraz odznaczony Andrzej Mazur (stoi).

 

SPRAWOZDANIE PREZESA OKRĘGU ZA 2013 ROK

 

 

Sprawozdanie swoje odczytał także Wice Prezes d/s lotowych Jerzy Skwara.

Po dyskusji nad sprawozdaniami  Zarząd Okręgu Rzeszów - poprzez głosowanie jawne - uzyskał za 2013 rok Absolutorium finansowe.

 

W czasie zebrania srebrnymi odznakami PZHGP zostali uhonorowani koledzy: Józef Wilk oraz Andrzej Mazur z Oddziału Przemyśl.

 

Honorowany Józef Wilk.JPG

Honorowany Andrzej Mazur.JPGIMG_2986.JPG 

 

 

 

 

 

Po przegłosowaniu wniosków przez delegatów - Prezes Okręgu Augustyn Mazur podziękował wszystkim obecnym za udział w zebraniu sprawozdawczym, życząc wszystkim wesołych świat wielkiej nocy oraz udanego sezonu lotowego 2014.

 


Podziel się
oceń
23
59

komentarze (14) | dodaj komentarz

WYTYCZNE LOTOWE 2014

poniedziałek, 24 lutego 2014 20:20

Poniżej umieszczam skrót do

 

"WYTYCZNE LOTOWE OKRĘGU RZESZOW - 2014"

 

opracowane przez naszego Wice Prezesa d/s lotowych - Jerzego Skwarę.

 


Podziel się
oceń
21
65

komentarze (10) | dodaj komentarz

REPREZENTACJA OKRĘGU RZESZÓW NA WYSTAWĘ SOSNOWIEC 2014

sobota, 04 stycznia 2014 17:17

 

 

 

Reprezentacja  Okręgu PZHGP RZESZÓW    
         
Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. kkm
STANDARD - SAMCZYKI (1/0)   R A Z E M  :    16 895,44
ROMAN  KALANDYK PL-0294-10-1313 NIEBIESKA 1 4 183,57
EDWARD  PIETRUŚ PL-11-252969 NIEBIESKA 1 3 356,42
EDWARD  PIETRUŚ PL-11-252962 NIEBIESKA 1 2 583,46
KATARZYNA i BOGDAN PAŁKA AT-701-09-4802 NIEBIESKA 1 3 530,72
FRANCISZEK  KOWAL PL-O293-09-9996 NIEBIESKA 1 3 241,27
STANDARD - SAMICZKI (0/1)   R A Z E M  :    15 639,49
LESZEK  KRUŃ PL-0289-11-6406 NIEBIESKA 0 2 837,16
SEBASTIAN  SITO PL-0419-09-3507 NIEBIESKO-NAKR. 0 2 184,46
Edward  PIETRUŚ PL-0290-10-5110 NIEBIESKA 0 3 528,05
ROBERT  KSIĄŻEK PL-0394-10-583 NIEBIESKO-NAKR. 0 3 832,99
WALDEMAR  JAŁOWIEC PL-0294-09-5471 SZPAKOWATA 0 3 256,82

 

 

REPREZENTACJA Okręgu PZHGP RZESZÓW    
         
Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. Coeficient
/ K-km
KLASA SPORT - A                                           R A Z E M  :    527,894
KATARZYN i BOGDAN PAŁKA PL-0294-10-7552 NIEBIESKA 1 190,899
EDWARD  PIETRUŚ PL-0290-10-5058 NIEBIESKA 0 161,274
MIECZYSŁAW  MOSKAL PL-11-387507 NIEBIESKA 0 175,722
KLASA SPORT - B                                           R A Z E M  :    138,591
FRANCISZEK  KOWAL PL-11-388522 NIEBIESKA 1 41,827
JÓZEF  WANIA PL-0290-10-8595 NIEBIESKO-NAKR. 0 43,075
JÓZEF  LIS PL-0294-11-5141 NIEBIESKO-PSTRA 0 53,689
KLASA SPORT - C                                          R A Z E M  :    332,491
EDWARD  PIETRUŚ PL-0290-09-10332 NIEBIESKA 1 154,513
RDWARD  PIETRUŚ PL-0290-09-10376 NIEBIESKA 0 129,163
JÓZEF  WANIA PL-0290-10-8579 NIEBIESKA 0 48,815
KLASA SPORT - D                                          R A Z E M  :    308,639
EDWARD  PIETRUŚ PL-0290-08-10066 NIEBIESKO-NAKR. 1 95,776
J.CISOWSKI-E.KAŁAMARZ PL-11386131 NIEBIESKA 0 28,932
MIECZYSŁAW  MOSKAL PL-0294-09-203 NIEBIESKA 0 183,931
KLASA SPORT - E (Maraton)                                         R A Z E M  :    287,171
JÓZEF  BAJORSKI PL-0288-09-2216 NIEBIESKO-NAKR. 1 25,505
TADEUSZ  GALUCH PL-0289-10-3447 NIEB-NAKR-PSTRA 1 133,889
R.POTYRAŁA – J.ZAJCHOWSKI PL-0299-09-2273 NIEBIESKO-NAKR. 0 127,777
KLASA SPORT - F (Młode)                                        R A Z E M  :    22,653
EDWARD  PIETRUŚ PL-0290-13-3316 NIEBIESKA 1 9,346
MAREK  WOJNARSKI PL-0288-13-2923 NIEBIESKA 0 9,825
EDWARD  PIETRUŚ PL-0290-13-3362 NIEBIESKO-NAKR. 0 3,483
KLASA SPORT - G (Roczne)                                        R A Z E M  :    146,009
KATARZYNA i BOGDAN PAŁKA PL-0294-12-61 NIEBIESKO-PSTRA 1 14,236
WALDEMAR  KWAŚNY PL-0294-12-216 NIEBIESKA 0 76,039
WALDEMAR  KWAŚNY PL-0294-12-270 NIEBIESKO-NAKR. 0 55,733
KLASA SPORT - H (Dorosłe)                                      R A Z E M  :    138,200
MIECZYSŁAW  MOSKAL PL-11-387506 NIEBIESKA 1 45,081
JÓZEF   LIS PL-0293-11-5081 NIEBIESKO-NAKR. 1 36,513
EDWARD  PIETRUŚ PL-11-252959 CIEMNO-NAKRAP. 0 56,606
KLASA SPORT - WYCZYN                                      R A Z E M  :    30 643,957
PIOTR i JAN JAROSZ PL-0293-09-37 PŁOWA 1 9 692,370
EDWARD  PIETRUŚ PL-048-07-7048 NIEB-NAKR-PSTRA 1 10 202,660
ROMAN  KALANDYK PL-0294-09-12456 NIEB-NAKR-PSTRA 0 10 748,927

 


Podziel się
oceń
24
60

komentarze (16) | dodaj komentarz

WYNIKI OKRĘGU 2013

poniedziałek, 11 listopada 2013 9:36

Wystawa PZHGP Okręg Rzeszów odbyła się w dniach  7-8 grudzień 2013 roku w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego, przy ul. Tkaczowej 145 w Bogochwale.

Organizatorem wystawy była Sekcja Zwięczyca.

 

Na wystawie udekorowano Mistrzów Okręgu Rzeszów.

 

Poniżej wyniki wraz ze zdjęciami mistrzów.

 

 

WYNIKI

OKRĘGU RZESZÓW 2013

 

TRADYCYJNE 2013

 

 

 tradycyjne.JPG

tradycyj - prz.JPG

 

 

Cisowski-Kałamarz Przeworsk 60 4412,51   Mistrz 
Rochmalski Kazimierz Dębica 59 4292,03   I Wicemistrz
Smagała Ryszard Dębica 58 4281,02   II  Wicemistrz
Warchoł Andrzej Dębica 56 4083,52   1 przodownik
Potyrała-Zajchowski Jasło 52 3756,81   2 przodownik
Widomski Zygmunt Sanok 53 3751,02   3 przodownik
Skórski Jan Jasło 52 3739,73   4 przodownik
Pietruś Edward Krosno 47 3487,37   5 przodownik
Bobowicz Mariusz Jarosław 48 3465,55   6 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 40 3228,45   7 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów 40 3215,21   8 przodownik
Niemiec Krzysztof Krosno 42 3000,11   9 przodownik
Zygmunt Eugeniusz Krosno 39 2785,28   10 przodownik

 

 

LOTNIKI TRADYCYJNE

 

Smagała Ryszard Dębica PL-419-10-2167 13 669,56   Najlepszy lotnik
Smagała Ryszard Dębica PL-11-385336 13 643,78   Drugi Lotnik
Tabinowski R+K Przemyśl PL-11-389303 13 605,51   Trzeci lotnik
Książek Robert Rzeszów PL-0370-1349 13 589,80   Czwarty lotnik
Wania Józef Krosno PL-11-391236 13 572,49   Piąty lotnik
Warchoł Andrzej Dębica PL-419-10-482 (0) 12 609,83   Szósty lotnik
Zaprzała Ryszard Przeworsk PL-293-10-10016 12 604,84   Siódmy lotnik
Widomski Zygmunt Sanok PL-0295-11-8010 12 597,65   Ośmy lotnik
Moskal Mieczysław Rzeszów PL-11-387506 12 596,33   Dziewiąty lotnik
Rochmalski Kazi Dębica PL-419-09-7342 12 589,29   Dziesiąty lotnik
Pietruś Edward Krosno PL0290-08-10066 12 581,78   Jedenasty lotnik
Rochmalski Kazi Dębica PL-419-09-7345 12 577,72   Dwunasty lotnik
Moskal Mieczysław Rzeszów PL-0294-11-6822 12 577,67   Trzynasty lotnik
Smagała Ryszard Dębica PL-419-11-8110 12 567,00   Czternasty lotnik
Pietruś Edward Krosno PL-048-07-7048 12 561,27   Piętnasty lotnik
Lis Józef Przeworsk PL-0293-11-5053 12 554,49   Szesnasty lotnik
Klandyk Janusz i Ma Rzeszów PL-0294-10-5239 12 528,80   Siedemnasty lotnik
Świstara Bronisław Rzeszów PL-0255-11-5369 12 528,47   Osiemnasty lotnik
Moskal Mieczysław Rzeszów PL-294-08-12504 12 516,62   Dziewiętnasty lotnik
Gromadzki Bogdan Jarosław PL-0289-11-3416 12 488,23   Dwudziesty lotnik

 

GMP

 

GMP.JPG 

 

Cisowski- Kałamarz Przeworsk 32 1 417,94   Mistrz 
Smagała Ryszard Dębica 32 1 407,67   I Wicemistrz
Wojdyła Edward Jasło 32 1 405,01   II  Wicemistrz
Rak Artur Przemyśl 32 1 401,02   1 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów 32 1 400,47   2 przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 32 1 395,34   3 przodownik
Wania Józef Krosno 32 1 394,59   4 przodownik
Papciak Krzysztof Jasło 32 1 392,88   5 przodownik
Pietruś Edward Krosno 32 1 390,24   6 przodownik
Lis Józef Przeworsk 32 1 388,37   7 przodownik
Skórski Jan Jasło 32 1 387,30   8 przodownik
Gromadzki Bogdan Jarosław 32 1 386,32   9 przodownik
Widomski Zygmunt Sanok 32 1 384,13   10 przodownik

 

KATEGORIA  A  2013

 

 KAT  A.JPG

Za Kolegę Pietruś Edward oraz Rak Artur puchary odebrali koledzy z Oddziału

 

Moskal Mieczysław Rzeszów 20 239,99   Mistrz 
Pietruś Edward Krosno 20 406,59   I Wicemistrz
Rak Artur Przemyśl 20 408,26   II  Wicemistrz
Wania Józef  Krosno 20 444,23   1 przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 20 444,62   2 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 20 454,73   3 przodownik
Cisowski - Kałamarz Przeworsk 20 528,65   4 przodownik
Lenik Bogdan Krosno 20 552,54   5 przodownik
Wojdyła Edward Jasło 20 581,24   6 przodownik
Sanocki Józef i Paweł Przemyśl 20 709,64   7 przodownik
Rochmalski Kazimierz Dębica 20 790,72   8 przodownik
Smagała Ryszard Dębica 20 805,12   9 przodownik
Bobowicz Mariusz Jarosław 20 901,50   10 przodownik

 

KATEGORIA  B  2013

 KAT  B.JPG

Wojdyła Edward Jasło 16 125,16   Mistrz 
Cisowski - Kałamarz Przeworsk 16 145,07   I Wicemistrz
Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów 16 171,47   II  Wicemistrz
Dubis B. i S. Jasło 16 240,89   1 przodownik
Pietruś Edward Krosno 16 294,99   2 przodownik
Wojnarski Marek Jasło 16 307,48   3 przodownik
Korab Roman Krosno 16 322,54   4 przodownik
Zubrzycki Bogdan Jarosław 16 338,10   5 przodownik
Skórski Jan Jasło 16 357,83   6 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 16 363,79   7 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów 16 399,06   8 przodownik
Gromadzki Bogdan Jarosław 16 404,99   9 przodownik
Smagała Ryszard Dębica 16 428,06   10 przodownik

 

KATEGORIA  C  2013

 KAT  C.JPG

Papciak Krzysztof Jasło 9 89,48   Mistrz 
Lis Józef Przeworsk 9 113,19   I Wicemistrz
Skórski Jan Jasło 9 145,59   II  Wicemistrz
Cisowski - Kałamarz Przeworsk 9 150,08   1 przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 9 169,26   2 przodownik
Smagała Ryszard Dębica 9 171,88   3 przodownik
Rochmalski Kazimierz Dębica 9 172,07   4 przodownik
Widomski Zygmunt Sanok 9 195,47   5 przodownik
Wojdyła Edward Jasło 9 207,50   6 przodownik
Gromadzki Bogdan Jarosław 9 210,45   7 przodownik
Wania Józef Krosno 9 224,85   8 przodownik
Kowal Franciszek Przeworsk 9 246,74   9 przodownik
Tocki Jan Jasło 9 258,94   10 przodownik

 

KATEGORIA  D  2013

 KAT  D.JPG

Cisowski-Kałamarz Przeworsk 45 823,80   Mistrz 
Wojdyła Edward Jasło 45 913,90   I Wicemistrz
Pietruś Edward Krosno 45 1001,03   II  Wicemistrz
Moskal Mieczysław Rzeszów 45 1025,65   1 przodownik
Warchoł Andrzej Dębica 45 1136,49   2 przodownik
Wania Józef Krosno 45 1230,17   3 przodownik
Kalandyk Janusz i Mari Rzeszów 45 1278,36   4 przodownik
Smagała Ryszard Dębica 45 1318,96   5 przodownik
Rak Artur Przemyśl 45 1451,21   6 przodownik
Dubis B i S Jasło 45 1465,86   7 przodownik
Rochmalski Kazimierz Dębica 45 1866,78   8 przodownik
Lenik Bogdan Krosno 45 1889,90   9 przodownik
Bobowicz Mariusz Jarosław 45 2418,43   10 przodownik

 

KATEGORIA  M  2013

 KAT  M.JPG

Cisowski - Kałamarz Przeworsk 6 48,31   Mistrz 
Moskal Mieczysław Rzeszów 6 52,89   I Wicemistrz
Smagała Ryszard Dębica 6 57,86   II  Wicemistrz
Rak Artur Przemyśl 6 65,29   1 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów 6 70,02   2 przodownik
Papciak Krzysztof Jasło 6 73,86   3 przodownik
Bajorski Józef Jasło 6 86,68   4 przodownik
Kubacki Andrzej Jasło 6 90,66   5 przodownik
Jarosz Piotr i Jan Przeworsk 6 93,60   6 przodownik
Nowak Jan Rzeszów 6 98,88   7 przodownik
Gromadzki Bogdan Jarosław 6 100,11   8 przodownik
Poradowski Maciej Jarosław 6 106,07   9 przodownik
Sołtys Ryszrd i Jerzy Jarosław 6 110,70   10 przodownik

 

KATEGORIA  ROCZNE  2013

ROCZNE.JPG

Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów 20 535,76   Mistrz 
Kwaśny Waldemar Rzeszow 20 661,62   I Wicemistrz
Depa Tadeusz, R i K Rzeszow 20 822,37   II  Wicemistrz
Cisowski-Kałamarz Przeworsk 20 851,13   1 przodownik
Zubrzycki Bogdan Jaroslaw 20 854,13   2 przodownik
Wania Joanna Krosno 20 919,42   3 przodownik
Wojdyła Edward Jaslo 20 936,46   4 przodownik
Kojder Krzysztof i Adrian Przeworsk 20 974,90   5 przodownik
Pietruś Edward Krosno 20 1002,6   6 przodownik
Papciak Krzysztof Jaslo 20 1227,3   7 przodownik
Zygmunt Daniel Krosno 20 1312,1   8 przodownik
Bobowicz Mariusz Jaroslaw 20 1348,6   9 przodownik
Tocki Jan Jaslo 20 1353,7   10 przodownik

 

 

MŁODE  2013 OKRĘG RZESZÓW

Elżbieta Wojnarska Młode.JPG

MŁODE.JPG

 

Wojnarski Marek Jasło 15 241,20   Mistrz 
Smagała Ryszard Dębica 15 314,16   I Wicemistrz
Golonka Daniel Sanok 15 391,10   II  Wicemistrz
Bielec Mieczysław Jasło 15 457,35   1 przodownik
Pietruś Edward Krosno 15 467,40   2 przodownik
Książek Robert Rzeszów 15 499,50   3 przodownik
Głód Waldemar Krosno 15 550,39   4 przodownik
Władyka Marek Sanok 15 632,99   5 przodownik
Zagórski Dariusz Jasło 15 649,58   6 przodownik
Książek Marian Rzeszów 15 691,72   7 przodownik
Kamiński Leszek Jasło 15 853,54   8 przodownik
Woźniak Marcin Jasło 15 946,43   9 przodownik
Malinowskia Janusz Jasło 15 983,34   10 przodownik

 

 


Podziel się
oceń
30
77

komentarze (16) | dodaj komentarz

SPOTKANIE OKREGU W POLAŃCZYKU

wtorek, 01 października 2013 11:27

Informujemy, że z inicjatywy i przy wsparciu ks. Kapelana Wojciecha Szlachty, Zarząd Okręgu PZHGP w Rzeszowie, w dniu 12.10.2013 roku w Polańczyku zorganizował spotkanie integracyjno – zapoznawcze hodowców i ich rodzin. Uroczystość rozpoczęła  się w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku, a kontynuacja spotkania odbyła się  w „domu weselnym” w Polańczyku na uroczystym obiedzie,  który przygotowały panie z miejscowego Koła Gospodyń.

W dalszej części spotkania w godzinach  popołudniowo – wieczornych ; hodowcy, ich rodziny  i zaproszeni  goście przy tradycyjnej „herbatce” i przekąsce dyskutowali głównie o gołębiach pocztowych.

 zdjecie ogolne.JPG

 Zdjęcie przed kościołem w Polańczyku.

 

poczty sztandarowe.JPG

 

Poczty sztandarowe 

 

 Kosciol w Polanczyku.JPG

 Kościół w Polańczyku

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
25
82

komentarze (17) | dodaj komentarz

REGULAMIN OKREGU 2013

piątek, 02 sierpnia 2013 12:37

Regulamin okręgu rzeszów 2013 oraz druki do składania wyniku we współzawodnictwie tradycyjnym:

 

REGULAMIN OKREGU 2013

 

DRUK NA WSPOLZAWODNICTWO TRADYCYJNE

 

Inne druki potrzebne oddziałom na zestawienie wyników we współzawodnictwach na stronie regionu:

 

www.pzhgpregion4krakow.bloog.pl

 

Pozdro a.w.

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
16
100

komentarze (13) | dodaj komentarz

telefony kontaktowe do oddziałów okręgu rzeszów

czwartek, 28 marca 2013 8:19

 

 

 

TELEFONY KONTAKTOWE DO ODDZIALOW OKREGU RZESZOW 2013






Podziel się
oceń
18
100

komentarze (12) | dodaj komentarz

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE DELEGATÓW PZHGP OKRĘG RZESZÓW

niedziela, 17 marca 2013 21:41

 

 

W dniu 16 marca 2013 roku w Restauracji Twierdza w Rzeszowie odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Delegatów Okręgu Rzeszów za rok 2012.

Zebraniu przewodniczył Pan Prezes Okręgu Augustyn Mazur, a na protokolanta wybrano Pana Andrzeja Sumarę. 

Komisja mandatowa stwierdziła, że jest wymagane "guorum".

Sprawozdanie za 2012 roku odczytali kolejno : Prezes Okręgu Augustyn Mazur, Wice Prezes d/s lotowych Jerzy Skwara, Wice Prezes d/s finansowych Mariusz Bobowicz, Przewodniczący Komisji Dyscyplinarnej Jan Lenart oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Marian Kraś.

Po owocnej dyskusji nad sprawozdaniami delegaci okręgu za 2012 rok (przy 4 głosach wstrzymujących ) udzielili zarządowi okręgu absolutorium. 

 

SPRAWOZDANIE PREZESA OKRĘGU - klikasz i otwierasz tu

 

Podaję parę ważnych informacji i decyzji podjętych na zebraniu:

1. Delegaci na wniosek Prezesa Oddziału Krosno przegłosowali, aby współzawodnictwo o Mistrzostwo Gołębi Rocznych w naszym okręgu wykonać w 2013 roku z całego spisu  - co pociąga za sobą, że spisy gołębi do okręgu oddziały muszą przekazać w całości, a nie tylko pięćdziesiątki jak do MP.

Spisy drukowane do Okręgu conajmniej w 2 egzemplarzach z "całego spisu", ponadto należy do okręgu przesłać spisy z planem lotu w formie elektronicznej (mogą być tylko 50 ki do MP, bo należy je przesłać później na Region, a tam nie potrzebne są pełne spisy). 

Ponadto należy przesłać do Okręgu w 3 egz. spisy zespołu 10 lotników w formie drukowanej, mogą być z całego spisu, do współzawodnictwa Regionu IV Kraków.

Informacje dotyczące regulaminu i druków do Regionu znajdziesz klikając poniższy link

 

WWW.PZHGPREGION4KRAKOW.BLOOG.PL

 

2. W oparciu o wnioski zarządów oddziałów poparte przez Zarząd Okręgu, Prezydent PZHGP wyróżnił złotymi odznakami niżej wymienionych hodowców:

Ryszarda Kuźniara, Stanisława Lisa, Tadeusza Miąsika, Kazimierza Rochmalskiego, Ryszarda Smagałę, Tomasza Szypra, Andrzeja Warchoła, Stanisława Gila, Stanisława Góraka, Józefa Kozę, Antoniego Mierzwę oraz Piotra Michno. 

Ozdnaki wręczyli w/w hodowcom w imieniu Prezydenta - Prezes Augustyn Mazur, Były Prezes Okręgu Stanisław Ryniak oraz Jan Skórski z Jasła

 

3. I jeszcze jedna istotna informacja - Mariusz Bobowicz podał się do dymisji. Nowego Wice Prezesa d/s finansowych Prezes Okręgu musi wybrać z pośród pozostałych członków zarządu na najbliższym posiedzeniu prezydium zarządu okręgu.

Na zakończenie zebrania Prezes Okręgu Augustyn Mazur życzył wszystkim spokojnych świąt wielkiej nocy oraz sukcesów we współzawodnictwach lotowych i działalności organizacyjnej.

 

 

Preses Augustyn Mazur - Przewodniczący zebrania sprawozdawczego przygotowany do odczytu sprawozdania - obok Jan Skórski Oddział Jasło oraz były Prezes Okręgu Rzeszów Stanisław Ryniak

Delegaci z Oddziału Krosno na czele z Prezesem Oddziału Edwardem Pietrusiem.

    

Odznaczeni powyżej: Piotr Jarosz, Krzysztof Kojder i Tomasz Szyper

 

    

Odnaczeni powyżej: Stanisław Lis - Pilzno, Andrzej Warchoł oraz Ryszard Kuźniar

 

    

Odznaczeni powyżej: Stanisław Gil, Ryszard Smagała oraz Kazimierz Rochmalski

 

      

Odznaczony powyżej : Józef Koza z lewej z prawej Mieczysław Kuczma. W środku Wice Prezes Finansowy z Dębicy Tomasz Szyper.

 

c.d.n.


Podziel się
oceń
20
104

komentarze (14) | dodaj komentarz

WSZYSTKIE WPISY - KOMENTARZE KTÓRE NIE BĘDĄ PODPISANE - BĘDĘ USUWAŁ

wtorek, 01 stycznia 2013 22:27

 

PONIEWAŻ NASZ ZWIĄZEK JEST NIEPOTRZEBNIE SKŁÓCANY PRZEZ OSOBY NAJCZĘŚCIEJ NIC NIE ROBIĄCE, ALE DUŻO WIEDZĄCE, POSTANOWIŁEM USUWAĆ WSZYSTKIE KOMENTARZE I BLOKOWAĆ IP. JEŻELI AUTOR SIĘ NIE PODPISZE IMIENIEM I NAZWISKIEM. 

ZASADA JEST PROSTA - PISZESZ KOMENTARZ - PODPISZ SIĘ . Pozdrawiam  Andrzej Warchoł

 

 


Podziel się
oceń
20
103

komentarze (17) | dodaj komentarz

REPREZENTACJA OKRĘGU RZESZÓW NA WYSTAWĘ DO SOSNOWCA 2013

piątek, 28 grudnia 2012 21:01

 

Reprezentacja Okręgu Rzeszów

 

na Wystawę Ogólnopolską do Sosnowca w plikach do wydruku:

 

REPREZENTACJA W STANDARDZIE - 10 szt - tu klikasz i otwierasz i drukujesz

 

 REPREZENTACJA W SPORCIE  - 27 szt - tu klikasz i otwierasz i drukujesz 

 

A poniżej  nasza reprezentacja do odczytu :

 

 

Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. kkm
STANDARD - SAMCZYKI (1/0)        
MAREK FRĄCZEK PL-0419-11-957 ciemna 1 2 832,25
EDWARD PIETRUŚ PL-0290-09-10355 ciemno-pstra 1 3 338,77
STANISŁAW BERNACKI PL-0293-07-1407 nieb-nakr-pstra 1 2 907,10
Katarzyna i Bogdan Pałka PL-0294-10-7552 niebieska 1 3 518,75
JAKUB JASKULSKI PL-0443-10-5343 płowa 1 2 566,95
STANDARD - SAMICZKI (0/1)        
MAREK FRĄCZEK PL-0419-10-8457 nieb-nakr-pstra 0 2 519,13
EDWARD PIETRUŚ PL-0290-10-5088 płowa 0 2 725,91
ANDRZEJ WARCHOŁ PL-0419-10-510 niebieska 0 2 704,12
WALDEMAR JAŁOWIEC PL-0294-09-5471 szpakowata 0 3 163,32
Janusz i Mariusz Kalandyk PL-0294-09-2406 niebieska 0 3 893,99

 

 

Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. Coeficient
/ K-km
KLASA SPORT - A                                         R A Z E M  :    302,077
Janusz i Mariusz Kalandyk PL-11-426377 niebiesko-nakr. 1 73,909
Janusz i Mariusz Kalandyk PL-0294-10-5238 niebiesko-nakr. 0 87,234
Katarzyna i Bogdan Pałka AUS-701-09-4802 niebieska 1 140,935
KLASA SPORT - B                                         R A Z E M  :    167,217
WŁADYSŁAW KOPACZ PL-0419-10-844 niebiesko-nakr. 0 42,832
MARIUSZ BOBOWICZ PL-0289-10-2076 ciemna 1 48,222
JÓZEF LIS PL-0293-08-0508 płowa 1 76,163
KLASA SPORT - C                                        R A Z E M  :    381,818
EDWARD PIETRUŚ PL-0290-09-10332 niebieska 1 103,072
EDWARD PIETRUŚ PL-0290-10-5084 czerwono-nakr. 1 90,785
EUGENIUSZ ZYGMUNT PL-0290-09-6737 niebiesko-nakr. 0 187,960
KLASA SPORT - D                                        R A Z E M  :    369,908
Janusz i Mariusz Kalandyk PL-0294-09-2427 niebiesko-nakr. 0 72,899
EDWARD PIETRUŚ PL-0290-08-10066 niebiesko-nakr. 1 141,539
RYSZARD KUŹNIAR PL-0419-09-489 niebieska 1 155,470
KLASA SPORT - E (Maraton)                                         R A Z E M  :    325,663
TADEUSZ ŚLIWIŃSKI PL-0290-08-9641 niebiesko-nakr. 0 42,583
MIECZYSŁAW MOSKAL PL-0294-07-9923 niebiesko-nakr. 0 111,843
PAWEŁ  PIETRUŚ PL-0290-09-8222 niebiesko-pstra 1 171,237
KLASA SPORT - F (Młode)                                        R A Z E M  :    39,431
EDWARD PIETRUŚ PL-0290-12-917 niebiesko-pstra 1 9,108
KAZIMIERZ ŚWISTAK PL-0419-12-3202 niebieska 0 13,398
JÓZEF LIS PL-0293-12-0101 ciemno-nakrap.   16,925
KLASA SPORT - G (Roczne)                                        R A Z E M  :    74,816
RADOSŁAW MROCZKA PL-0288-11-6010 niebieska 0 18,613
JÓZEF LIS PL-0293-11-5141 niebiesko-pstra 0 26,462
Janusz i Mariusz Kalandyk PL-11-389207 niebiesko-nakr. 0 29,741
KLASA SPORT - H (Dorosłe)                                      R A Z E M  :    58,583
MAREK WOJNARSKI PL-0288-10-2529 niebieska 1 10,973
JÓZEF WANIA PL-0290-10-8595 niebiesko-nakr. 0 20,621
ROMAN KORAB PL-0290-10-8849 czerwono-nakr. 1 26,989
KLASA SPORT - WYCZYN                                      R A Z E M  :    32 398,822
EDWARD PIETRUŚ PL-048-07-7048 nieb-nakr-pstra 1 11 216,860
Janusz i Mariusz Kalandyk PL-0294-08-14134 niebieska 1 11 133,083
MIECZYSŁAW MOSKAL PL-0294-06-9272 niebiesko-nakr. 0 10 048,879

 

 

 

ROZPISKA ODBIORU GOŁĘBI -  NA WYSTAWĘ OGÓLNOPOLSKĄ - PRZEZ MARIUSZA BOBOWICZA W POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCACH ODBIORU UKAŻE SIĘ  DO 6 STYCZNIA 2013 ROKU

 

 

 


Podziel się
oceń
18
101

komentarze (11) | dodaj komentarz

WYSTAWA GOŁĘBI ZA NAMI

czwartek, 13 grudnia 2012 21:41

 

 

 

 

 

 Nasz honorowy gość - Członek ścisłego prezydium ZG PZHGP,  Prezes Regionu IV Kraków Pan Tomasz Osiński. Dziękujemy za przybycie.

 

      

      

     

    

 

Zdjęcia powyżej przedstawiają ogólną atmosferę na Wystawie w Dębicy.

Poniżej zdjęcia z dekoracji mistrzów Okręgu Rzeszów   - rok 2012 

 

 

 Powyżej MISTRZOWIE OKRĘGU RZESZÓW 2012 - TRADYCYJNE

 

 

       

Powyżej mistrzowie GMP, Kat.A, Kat. B

    

Powyżej mistrzowie kat. C, M oraz roczne olimpijskie

      

Powyżej Mistrzowie Młode 2012, oraz puchary za Emden -  Dębica.

 

 c.d.n . . .

 

 

Podczas trwania wystawy odbyło się zebranie Rejonu Lotowego I - na którym ustalono wspólne wypuszczenia całego rejonu z lotów Maraton:

 

1  Maraton - 29 czerwiec 2013 roku - sobota - Miejscowość BURG  I

2  Maraton - 13 lipiec 2013 roku - sobota - Miejscowość BURG  II

3  Maraton - 27 lipiec 2013 roku - sobota - Miejscowość BURG III

 

Dobry Lot. 

 

 


Podziel się
oceń
20
101

komentarze (22) | dodaj komentarz

WYNIKI OKREG RZESZÓW 2012

sobota, 24 listopada 2012 21:19

 

 

MISTRZOSTWO OKRĘGU RZESZÓW 2012 - Gołębie Dorosłe







Widomski Zygmunt Mistrz Okręgu Sanok 3920,23
Warchoł Andrzej I V-ce Mistrz Okregu Dębica 3875,92
Wojdyła Edward II V-ce Mistrz Okręgu Jasło 3545,17
Pietruś Edward I Przodownik Krosno 3438,55
Jarosz Piotr II Przodownik Przeworsk 3387,06
Pietruś Paweł III Przodownik Krosno 3350,74
Rudnicki Mieczysław IV Przodownik Przeworsk 3272,92
Skórski Jan V Przodownik Jasło 3266,8
Worach Krzysztof VI Przodownik Krosno 3255,42
Władyka Marek VII Przodownik Sanok 3234,12
Nowak Jan VIII Przodownik Rzeszów 3200,63
Jaskulski Jakub IX Przodownik Krosno 3056,27
Kalandyk Janusz i Mariusz X Przodownik Rzeszów 3024,22

 

 

GMP - Okręg Rzeszów 2012








Widomski Zygmunt Mistrz Okręgu Sanok 32 1422,80
Pietruś Edward I V-ce Mistrz Krosno 32 1412,62
Tabinowski R+K II V-ce Mistrz Przemyśl 32 1402,76
Kalandyk Janusz i Mariusz I Przodownik Rzeszów 32 1400,08
Śliwiński-Jungman II Przodownik Krosno 32 1399,93
Warchoł Andrzej III Przodownik Dębica 32 1399,06
Mindziak Andrzej IV Przodownik Lubaczów 32 1392,63
Doniek Adam i Łukasz V Przodownik Krosno 32 1387,67
Depa Tadeusz, R. i K. VI Przodownik Rzeszów 32 1387,47
Rochmalski Kazimierz VII Przodownik Dębica 32 1380,83
Pałka Katarzyna i Bogdan VIII Przodownik Rzeszów 32 1379,98
Wojdyła Edward IX Przodownik Jasło 32 1377,75
Władyka Marek X Przodownik Sanok 32 1376,20

 

Najlepsze lotniki 2012 Okręg Rzeszów







Lp. Numer gołębia Konk. Pkt. Oddział Hodowca
1 lotnik PL-0293-10-2455 13 663,91 Przeworsk Bernacki Stanisław
2 lotnik PL-0290-10-6080 13 661,17 Krosno Gołąbek Kuba i Mariusz
3 lotnik PL-0293-09-0037 13 659,23 Przeworsk Jarosz Piotr
4 lotnik PL-0419-08-7228 13 651,89 Rzeszów Depa Tadeusz, R. i K.
5 lotnik PL-0290-10-7462 13 649,87 Krosno Rabada Zbigniew
6 lotnik PL-0419-09-7342 13 640,16 Dębica Rochmalski Kazimierz
7 lotnik AT-701-09-4807 13 623,19 Rzeszów Pałka Katarzyna i Bogdan
8 lotnik PL-0288-08-6060 13 620,19 Jasło Skórski Jan
9 lotnik PL-0295-09-1483 13 618,22 Sanok Widomski Zygmunt
10 lotnik PL-0419-09-489 13 617,72 Dębica Kuźniar Ryszard
11lotnik PL-0292-10-3911 13 617,47 Przemyśl Tabinowski R.+K.
12 lotnik PL-0419-09-10526 13 615,7 Dębica Szyper M. i T.
13 lotnik PL-PZHGP-11-389301 13 604,74 Przemyśl Tabinowski R.+K.
14 lotnik PL-0290-09-8210 13 597,72 Krosno Pietruś Paweł
15 lotnik PL-0292-09-7 13 565,54 Przemyśl Wasiewicz Michał
16 lotnik PL-0294-09-7420 12 625,45 Dębica Zamorski Maciej
17 lotnik PL-0419-10-453 12 608,56 Dębica Warchoł Andrzej
18 lotnik PL-0288-10-6430 12 607,29 Jasło Tocki Jan
19 lotnik PL-0290-08-9641 12 601,09 Krosno Śliwiński-Jungman
20 lotnik PL-0295-07-4051 12 591,02 Sanok Widomski Zygmunt

 

Kat. A








Widomski Zygmunt Mistrz Okręgu Sanok 20 142,55
Kalandyk Janusz i Mariusz I V-ce Mistrz
Rzeszów 20 155,49
Lis Józef II V-ce Mistrz Przeworsk 20 249,05
Wania Józef I Przodownik Krosno 20 281,58
Depa Tadeusz, Rafał i Karina II Przodownik Rzeszów 20 317,6
Pietruś Edward III Przodownik Krosno 20 322,19
Pałka Katarzyna i Bogdan IV Przodownik Rzeszów 20 342,75
Moskal Mieczysław V Przodownik Rzeszów 20 364,68
Śliwiński-Jungman VI Przodownik Krosno 20 397,37
Warchoł Andrzej VII Przodownik Dębica 20 413,94
Wojdyła Edward VIII Przodownik Jasło 20 452,09
Rochmalski Kazimierz IX Przodownik Dębica 20 491,77
Żółkiewski Stefan X Przodownik Dębica 20 558,83

 

Kat.B








Wania Józef Mistrz Okręgu Krosno 16 56,68
Korab Roman I V-ce Mistrz
Krosno 16 115,34
Wojnarski Marek II V-ce Mistrz Jasło 16 125,24
Kowal Franciszek I Przodownik Przeworsk 16 137,88
Widomski Zygmunt II Przodownik Sanok 16 148,06
Pietruś Edward III Przodownik Krosno 16 189,42
Mroczka Radosław IV Przodownik Jasło 16 191,73
Dziuban Jan V Przodownik Jasło 16 203,79
Karaś Mariusz i Andrzej VI Przodownik Przeworsk 16 236,26
Grochoła Krzysztof VII Przodownik Przeworsk 16 239,26
Cisowski-Kałamarz VIII Przodownik Przeworsk 16 242,44
Wojdyła Edward IX Przodownik Jasło 16 252,78
Władyka Marek X Przodownik Sanok 16 254,96

 

Kat.C








Widomski Zygmunt Mistrz Okręgu Sanok 9 60,79
Mroczka Radosław I V-ce Mistrz Jasło 9 94,84
Pietruś Edward II V-ce Mistrz Krosno 9 103,51
Jarosz Piotr i Jan I Przodownik Przeworsk 9 130,95
Mindziak Andrzej II Przodownik Lubaczów 9 134,97
Wojdyła Edward III Przodownik Jasło 9 155,19
Tabinowski R+K IV Przodownik Przemyśl 9 162,76
Zygmunt Eugeniusz V Przodownik Krosno 9 186,46
Drozd Krzysztof VI Przodownik Rzeszów 9 188,52
Warchoł Andrzej VII Przodownik Dębica 9 190,88
Szwast Stanisław VIII Przodownik Krosno 9 213,93
Wania Józef IX Przodownik Krosno 9 214,64
Zamorski Maciej X Przodownik Dębica 9 238,32

 

Kat.M








Widomski Zygmunt Mistrz Okręgu Sanok 6 67,45
Pietruś Edward I V-ce Mistrz Krosno 6 83,75
Doniek Adam i Łukasz II V-ce Mistrz Krosno 6 109,95
Hart Eugeniusz I Przodownik Dębica 6 111,65
Rabada Zbigniew II Przodownik Krosno 6 127,06
Parylak Tomasz III Przodownik Krosno 6 151,35
Lechwar Damian i Jarosław IV Przodownik Jasło 6 156,85
Depa Tadeusz, R. i K. V Przodownik Rzeszów 6 167,83
Bernacki Stanisław VI Przodownik Przeworsk 6 195,73
Latoś Andrzej i Wacław VII Przodownik Krosno 6 220,35
Rudnicki Mieczysław VIII Przodownik Przeworsk 6 251,19
Skórski Jan IX Przodownik Jasło 6 258,69
Smagała Ryszard X Przodownik Dębica 6 263,8

 

Kat. D








Widomski Zygmunt Mistrz Okręgu Sanok 45 351,4
Wania Józef I V-ce Mistrz Krosno 45 552,9
Pietruś Edward II V-ce Mistrz Krosno 45 615,12
Kalandyk Jan. i Mariusz I Przodownik Okręgu Rzeszów 45 814,11
Wojdyła Edward II Przodownik Okręgu Jasło 45 860,77
Lis Józef III Przodownik Okręgu Przeworsk 45 933,61
Warchoł Andrzej IV Przodownik Okręgu Dębica 45 958,41
Pałka Kata. i Bogdan V Przodownik Okręgu Rzeszów 45 986,99
Tabinowski R+K VI Przodownik Okręgu Przemyśl 45 1126,86
Zygmunt Eugeniusz VII Przodownik Okręgu Krosno 45 1141,19
Śliwiński-Jungman VIII Przodownik Okręgu Krosno 45 1198,38
Władyka Marek IXPrzodownik Okręgu Sanok 45 1265,24
Rochmalski Kazimierz X Przodownik Okręgu Dębica 45 1328,03

 

Roczne Olimpijskie 








Wania Józef Mistrz Okręgu Krosno 25 378,97
Wojdyła Edward I V-ce Mistrz Jasło 25 571,69
Kowal Franciszek II V-ce Mistrz Przeworsk 25 727,00
Zygmunt Eugeniusz I Przodownik Krosno 25 740,78
Wania Joanna II Przodownik Krosno 25 797,89
Cisowski-Kałamarz III Przodownik Przeworsk 25 933,28
Dziuban Jan IV Przodownik Jasło 25 1064,76
Mroczka Radosław V Przodownik Jasło 25 1076,36
Papciak Krzysztof VI Przodownik Jasło 25 1189,04
Zygmunt Daniel VII Przodownik Krosno 25 1535,31
Majewski Henryk VIII Przodownik Rzeszów 25 2567,96

 

MŁODE 2012








Wojnarski Marek Mistrz Okręgu Jasło 15 221,91
Husak Daniel I V-ce Mistrz Przemyśl 15 240,12
Pietruś Edward II V-ce Mistrz Krosno 15 394,94
Mołocznik Janusz I Przodownik Sanok 15 426,88
Depa T.R i K. II Przodownik Rzeszów 15 462,64
Mroczka Radosław III Przodownik Jasło 15 481,91
Lenik Bogdan IV Przodownik Krosno 15 508,91
Kędzior Józef V Przodownik Jarosław 15 553,43
Zamorski Maciej VI Przodownik Dębica 15 574,94
Pałka Kata. i Bogdan VII Przodownik Rzeszów 15 662,40
Setlak Stanisław VIII Przodownik Jasło 15 713,90
Dziuban Jan IX Przodownik Jasło 15 747,65
Głowacz Józef X Przodownik Jarosław 15 766,63

 

Wszystkim mistrzom i przodownikom w imieniu Zarzadu Okręgu serdecznie GRATULUJE ! a.w.

 

 

 

 


Podziel się
oceń
20
97

komentarze (12) | dodaj komentarz

POSIEDZENIE GKL - 09-XI-2012 roku w Chorzowie

niedziela, 11 listopada 2012 21:21

W dniu 09 listopad 2012 roku odbyło się posiedzenie GKL w Chorzowie  w którym uczestniczyłem.

 

Co prawda nasze wyniki (chodzi o dokumentację) z naszego okręgu nie były doskonałe, ale GKL nie wnioskowała do ZG PZHGP o unieważnienie z naszego okręgu żadnego wyniku, z czego wynika, że na 99,9 % wyniki z Okręgu Rzeszów na ZG powinny być uznane.

Jak zwykle problemy ze źle wypełnianymi protokołami lotowo -zegarowymi, na starych drukach, braki w ilości 10 hodowców na sekcjach przy koszowaniu i pomimo tego dalej sekcje działają, co jest niezgodne z regulaminem, żle wyliczane pule gołębi do listy konkursowej, pomimo awarii zegarów gołębie zaliczamy do puli co jest nie zgodne z regulaminem i inne drobne uchybienia.

 

No ale GKL nie wnioskowała do ZG o unieważnienie naszych wyników.

 

PROPOZYCJE DO ZG  ze stroy GKL

 

1. Utrzymać 14 lotów

2. Utrzymać 50 gołębi do GMP

3. W przypadku, gdyby nie było możliwości wykonać pierwszego lotu w weekend 27-28 kwiecień 2013 roku - ze względu na złą pogodę - to możemy ten lot powtórzyć tylko w dniu 30 maj 2013 roku w Boże Ciało.

4. Utworzyć współzawodnictwo gołębi rocznych - ze spisu do GMP - 4 gołębie z 5 konkursami w lotach do 600 km - suma najmniejszych coeficjentów jak w kategoriach.

5. Listy konkursowe - do MP i GMP - bez list sekcyjnych

6. Loty młode - tylko listy oddziałowe

7. W przypadku Rejonów Lotowych lub połączonych oddziałów - można się łączyć pod warunkiem jak średnia odległość z lotu sąsiadujących oddziałów nie będzie przekraczała 50 km

 

Ale to wszystko przetrawi jeszcze raz Zarząd Główny - i podejmie odpowiednie decyzje co napewno znajdzie się w stosownym komunikacie.

 

Pozdrawiam a.w.

 

 


Podziel się
oceń
16
93

komentarze (11) | dodaj komentarz

WYSTAWA GOŁĘBI POCZTOWYCH W DĘBICY - 8-9.XII.2012 ROK

wtorek, 30 października 2012 20:28

W dniach 8 - 9 . XII . 2012 roku w Dębicy przy ul. Kościuszki (Dawna Jednostka Wojskowa) - odbędzie sie Okręgowa Wystawa gołębi pocztowych  Okręgu RZESZÓW.

Wystawa to płaszczyzna szlachetnej rywalizacji sportowej w okresie  zimowym, mająca na celu zapoznanie się z cechami gołębi o znacznej  wartości wyczynowej, podnoszenie kwalifikacji fachowej hodowców, nawiązywanie wzajemnych , koleżeńskich kontaktów między członkami naszej organizacji oraz popularyzowanie sportu i hodowli gołębia pocztowego wśród szerokiego ogółu naszego społęczeństwa.

 

Poniżej DEKLARACJA ZGŁOSZENIOWA NA WYSTAWĘ, którą każdy hodowca zgłaszający gołębie musi wypełnić (1 strona), i dostarczyć w określonym terminie do Dębicy

 

DEKLARACJA ZGLOSZENIOWA

 

Aneks do Deklaracji zgłoszeniowej

 

zmniejszamy limit w klasie weterani  . . . itp. . .

 

Opłata za jednego gołębia - tak jak w zeszłym roku w Przeworsku - czyli nic nie zmieniamy - 8 złotych.


 

W imieniu Komitetu Wystawowego - serdecznie zapraszamy do wystawiania swoich "pupili" na wystawie w Debicy. Dla zwycięźców - atrakcyjne nagrody.

 

Pozdrawiam. Dobry Lot. a.w.


Podziel się
oceń
16
93

komentarze (10) | dodaj komentarz

AKTUALNE DRUKI KOMISJI LOTOWO - ZEGAROWEJ

piątek, 30 marca 2012 8:47

 

Aktualne druki komisji lotowo - zegarowej znajdziesz na stronie PZHGP klikając poniższy link !

 

DRUKI KOMISJI LOTOWO ZEGAROWEJ - tu klikasz !!!!

 

Druki , które rozdał V-ce Prezes d/s lotowych na zebraniu sprawozdawczym są już nie aktualne.

 

Pozdrawiam a.w.


Podziel się
oceń
16
90

komentarze (13) | dodaj komentarz

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE OKREGU RZESZÓW

czwartek, 29 marca 2012 8:12

 

W dniu 24 marzec 2012 roku odbyło się Zebranie Spawozdawcze PZHGP Okręg Rzeszów.  Przewodniczącym zebrania wybrano jednogłośnie Kol. Jana Długosza.

 

Sprawozdanie za okres 06.03.2011 - 24.03.2012 roku wygłosił Prezes Okręgu Rzeszów Augustyn Mazur

 

SPRAWOZDANIE PREZESA DO ODCZYTU - tu klikasz

 

Zarząd Okręgu po głosowaniu delegatów uzyskał za 2011 rok absolutorium.


Na 2012 rok - V-ce Prezes d/s finansowych Mariusz Bobowicz przedstawił preliminarz finansowy - który został przegłosowany przez delegatów.

 

Na wniosek Prezesa Okręgu Augustyna Mazura  i za zgodą ks. prałata - delegaci jednogłośnie przegłosowali wniosek o ustanowieniu ks. prałata Wojciecha Szlachty z Oddziału Sanok - kapelanem naszego okręgu.

 

Przegłosowano wnioski Komisji Rewizyjnej Okręgu oraz delegatów:

 

1. Utrzymano dotychczasowe ryczałty telefoniczne i koszty związane z działalnością okręgu

 

2. Utrzymano kwotę 900 PLN za dowóz gołębi na wystawę ogólnopolską

 

3. Przyznano V-ce Prezesowi d/s finansowych Mariuszowi Bobowiczowi kwotę 750 PLN za prawidłowe i staranne prowadzenie dokumentacji finansowej okręgu

 

4. Ustalono kwotę 0,80 PLN/km  plus opłaty drodowe  - za rozliczanie samochodu osobowego w celach służbowych

 

5. Przegłosowano - aby ostateczną weryfikację dokumentacji lotowej dokonywała okręgowa komisja lotowa z podpisami conajmniej dwóch członków komisji lotowej okręgu

 

6. Przegłosowano, aby do 5 marca każdego roku do Okręgu wpływały z Oddziałów sprawozdania finansowe skarbników, sprawozdania Komisji Rewizyjnych, spisy środków trwałych oraz protokoły z zebrań sprawozdawczych

 

7. Przegłosowano bezwględne przestrzeganie terminów wpłat do okręgu:

- składek członkowskich za I półrocze - do 15 maja

- j.w. lecz za II półrocze - do 15 września

- na obrączki rodowe -     do 15 czerwca

- na okręgowy fundusz nagród - do 15 września

 

8. Nie przegłosowano wniosku który by blokował decyzyjność zarządu okręgu w sprawie powoływania rejonów lotowych i połączonych oddziałów. Trochę wniosek był niezgodny z regulaminem, bo zgodnie z regulaminem, zarząd okręgu musi wyrazić zgodę na rejony czy też połączone oddziały.

 

 

Zarząd Okręgu Rzeszów przychylił się do wniosku Zarządu Oddziału Rzeszów i wyróżnił za zasługi dla rozwoju tego Oddziału srebnymi odznakami hodowców: Wincentego Wiktora, Jana Zarębskiego, Henryka Zdeba oraz Kazimierza Rusinka.

Na zdjęciu poniżej w/wymienieni (bez Kazimierza Rusinka) wraz z Przewodniczącym zebrania Janem Długoszem

 

 

Na zakończenie Prezes Augustyn Mazur podziękował delegatom i zaproszonym gościom za uczestnictwo w zebraniu sprawozdawczym okręgu, przy okazji życząc wszystkim spokojnych świąt wielkanocnych oraz uzyskania w nadchodzącym sezonie satysfakcjonujących wyników we współzawodnictwie lotowym i działalności organizacyjnej.

 

a.w.

 


Podziel się
oceń
15
95

komentarze (16) | dodaj komentarz

WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGU RZESZÓW 2012

niedziela, 01 stycznia 2012 18:34

 

Nowe współzawodnictwo Tradycyjne Okręgu Rzeszów uchwalone zostało na posiedzeniu Zarządu Okręgu Rzeszów w dniu 12-12-2011 rok.

Mistrzem Okręgu Rzeszów zostanie Hodowca, który  w 6 lotach powyżej 500 km uzyska najlepsze serie.

Ostatni lot to lot z Miejscowości EMDEN (ponad 1000 km).  Jeżeli interesują Cię szczegóły - to kliknij poniższy plik:

 

REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA OKRĘGU RZESZÓW 2012

 

Regulamin - część II- dodatki

 

Pozdrawiamy i życzymy w nowym 2012 roku mistrzowskich serii  o:-)

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
14
93

komentarze (9) | dodaj komentarz

WYSTAWA OKRĘGOWA PRZEWORSK 2011 - WYNIKI

niedziela, 11 grudnia 2011 15:43

 

KATALOG Z WYSTAWY W PRZEWORSKU - 2011

 

Na końcu katalogu - zobaczycie spis gołębi które, zakwalifikowały się na Wystawę Ogólnopolską w Sosnowcu  która odbędzie się w dniach  13-15 styczeń 2011 roku, przy ul. Braci Mieroszewskich 124


Podziel się
oceń
15
86

komentarze (21) | dodaj komentarz

WYNIKI W WERSJI PEŁNEJ

wtorek, 01 listopada 2011 8:17

Zaczynamy od zdjęcia "Naszej Władzy" która dokonała uroczystego wręczenia pucharów i dyplomów przy okazji naszej Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych, która odbyła sie w dniach 03-04-grudzień.2011 roku w Przeworsku - w Domu Ludowym "Gwizdaj".

 

Poniżej na zdjęciu: Prezes Naszego Okręgu -  Augustyn Mazur , V-ce Prezes d/s finansowych Mariusz Bobowicz oraz Prezes Oddziału Przeworsk - Stanisław Skowron

 

 

 

 

 

A oto wyniki naszego Okręgu Rzeszów za rok 2011 w pełnej wersji.

 

 

 

 

Mistrzowie Okręgu Rzeszów w Kat. GMP -  MIECZYSŁAW MOSKAL , JANUSZ I MARIUSZ KALANDYK ORAZ RYSZARD SMAGAŁA

 

 

GMP - OKRĘG RZESZÓW 2011

Moskal Mieczysław

Rzeszów

32

1 410,34

Mistrz Okręgu

Kalandyk Janu i Mariusz

Rzeszów

32

1 408,79

I V-ce Mistrz Okręgu

Smagała Ryszard

Dębica

32

1 407,54

II V-ce Mistrz Okręgu

Widomski Zygmunt

Sanok

32

1 404,60

1 przodownik

Mindziak Andrzej

Lubaczów

32

1 401,44

2 przodownik

Rochmalski Kazimierz

Dębica

32

1 401,05

3 przodownik

Depa Tadeusz- R. Chmiel

Rzeszów

32

1 398,18

4 przodownik

Pałka Katarzyna i Bogdan

Rzeszów

32

1 388,61

5 przodownik

Kuźniar Ryszard

Dębica

32

1 384,37

6 przodownik

Dziuban Jan

Jasło

32

1 383,90

7 przodownik

Świstak Kazimierz

Dębica

32

1 383,72

8 przodownik

Nowak Jan

Rzeszów

32

1 377,03

9 przodownik

Władyka Marek

Sanok

32

1 373,07

10 przodownik

Langosz Artur

Dębica

32

1 371,23

11 przodownik

Kopacz Władysław

Dębica

32

1 368,32

12 przodownik

Rusinek Kazimierz

Rzeszów

32

1 360,32

13 przodownik

Rusztowicz Krzysztof

Dębica

32

1 357,20

14 przodownik

Rudnicki Mieczysław

Przeworsk

32

1 350,57

15 przodownik

Wania Józef

Krosno

32

1 349,11

16 przodownik

Drozd Bogusław I

Rzeszów

32

1 348,90

17 przodownik

Sokołowski- Krupa A. i P.

Rzeszów

32

1 342,34

18 przodownik

Świstara Bronisław

Rzeszów

32

1 342,34

19 przodownik

Szczoczarz Grzegorz

Rzeszów

32

1 341,57

20 przodownik

Zając Wirgiliusz

Dębica

32

1 335,19

21 przodownik

Szyper Tomasz

Dębica

32

1 331,23

22 przodownik

Drozd Krzysztof

Rzeszów

32

1 312,08

23 przodownik

 

 

 

 

Kat. A - Mistrz Okręgu Mieczysław Moskal, V-ce Mistrzowie: Katarzyna i Bogdan Pałka oraz Janusz i Mariusz Kalandyk

 

KAT. A - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

 

Moskal Mieczysław

Rzeszów

20

141,32

Mistrz Okręgu

Pałka Katarzyna i Bogdan

Rzeszów

20

170,32

I V-ce Mistrz Okręgu

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

20

286,90

II V-ce Mistrz Okręgu

Depa Tadeusz i R. Chmiel

Rzeszów

20

289,74

1 przodownik

Nowak Jan

Rzeszów

20

400,08

2 przodownik

Rochmalski Kazimierz

Dębica

20

403,42

3 przodownik

Warchoł Andrzej

Dębica

20

413,25

4 przodownik

Smagała Ryszard

Dębica

20

436,08

5 przodownik

Widmoski Zygmunt

Sanok

20

458,04

6 przodownik

Miąso Zbigniew

Dębica

20

473,92

7 przodownik

Mołocznik Janusz

Sanok

20

521,83

8 przodownik

Jodłowski Władysław

Dębica

20

555,19

9 przodownik

Sokołowski- Krupa A. i P.

Rzeszów

20

611,40

10 przodownik

 

 

 

 

Kat. B - Mistrz Okręgu Janusz i Mariusz Kalandyk, oraz V-ce Mistrzowie : Elżbieta Wojnarska oraz Kazimierz Lewicki

 

 

KAT. B - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

 

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

16

177,27

Mistrz Okręgu

Wojnarska Elżbieta

Krosno

16

197,57

I V-ce Mistrz Okręgu

Lewicki Kazimierz

Przemyśl

16

202,36

II V-ce Mistrz Okręgu

Rusztowicz Krzysztof

Dębica

16

247,59

1 przodownik

Kopeć Marian

Sanok

16

250,14

2 przodownik

Moskal Mieczysław

Rzeszów

16

276,92

3 przodownik

Szlachta Wojciech

Sanok

16

292,21

4 przodownik

Warchoł Andrzej

Dębica

16

334,12

5 przodownik

Wania Józef

Krosno

16

364,24

6 przodownik

Depa Tadeusz i R. Chmiel

Rzeszów

16

367,38

7 przodownik

Smagała Ryszard

Dębica

16

371,02

8 przodownik

Widomski Zygmunt

Sanok

16

372,37

9 przodownik

Rajchel Janusz

Sanok

16

374,12

10 przodownik

 

 

 

 

Kat. C - 2011. Mistrz Okręgu Depa T.R. Chmiel K. oraz V-ce Mistrzowie  Andrzej Mindziakoraz Ryszard Smagała

 

 

KAT. C - OKRĘG RZESZÓW  2011

 

Depa Tadeusz i R. Chmiel

Rzeszów

9

105,70

Mistrz Okręgu

Mindziak Andrzej

Lubaczów

9

166,64

I V-ce Mistrz Okręgu

Smagała Ryszard

Dębica

9

176,74

II V-ce Mistrz Okręgu

Kuźniar Ryszard

Dębica

9

179,06

1 przodownik

Moskal Mieczysław

Rzeszów

9

184,34

2 przodownik

Pietruś Edward

Krosno

9

190,89

3 przodownik

Dziuban Jan

Jasło

9

199,76

4 przodownik

Zygmunt Eugeniusz

Krosno

9

209,83

5 przodownik

Rochmalski Kazimierz

Dębica

9

231,21

6 przodownik

Widomski Zygmunt

Sanok

9

248,93

7 przodownik

Władyka Marek

Sanok

9

276,95

8 przodownik

Tabinowski R. + K.

Przemyśl

9

292,93

9 przodownik

Śliwiński- Jungman

Krosno

9

293,64

10 przodownik

 

 

 

 

Kat. M - 2011 - Mistrz Okręgu Ryszard Smagała oraz V-ce Mistrz Kazimierz Świstak

 

KAT. M - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

Smagała Ryszard

Dębica

6

42,80

Mistrz Okręgu

Świstak Kazimierz

Dębica

6

45,62

I V-ce Mistrz Okręgu

Śliwiński- Jungman

Krosno

6

128,64

II V-ce Mistrz Okręgu

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

6

130,27

1 przodownik

Szczoczarz Grzegorz

Rzeszów

6

140,38

2 przodownik

Pietruś Paweł

Krosno

6

155,65

3 przodownik

Rochmalski Kazimierz

Dębica

6

159,03

4 przodownik

Widomski Zygmunt

Sanok

6

165,80

5 przodownik

Świstara Bronisław

Rzeszów

6

175,36

6 przodownik

Bobowicz Mariusz

Jarosław

6

183,51

7 przodownik

Niemczyk Stanisław

Krosno

6

184,91

8 przodownik

Pałka Katarzyna i Bogdan

Rzeszów

6

185,65

9 przodownik

Drozd Krzysztof

Rzeszów

6

186,78

10 przodownik

 

 

 

Kat. D - 2011 . Mistrz Okręgu Rzeszów Mieczysław Moskal oraz V-ce Mistrzowie Depa T.R. Chmiel K. oraz Janusz i Mariusz Kalandyk

 

 

KAT. D - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

Moskal Mieczysław

Rzeszów

45

602,97

Mistrz Okręgu

Depa T. i R. Chmiel

Rzeszów

45

762,82

I V-ce Mistrz Okręgu

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

45

938,64

II V-ce Mistrz Okręgu

Smagała Ryszard

Dębica

45

983,84

1 przodownik

Widomski Zygmunt

Sanok

45

1079,34

2 przodownik

Rachmalski Kazimierz

Dębica

45

1199,09

3 przodownik

Warchoł Andrzej

Dębica

45

1220,76

4 przodownik

Nowak Jan

Rzeszów

45

1243,03

5 przodownik

Wania Józef

Krosno

45

1447,29

6 przodownik

Władyka Marek

Sanok

45

1545,26

7 przodownik

Toporowski Zygmunt

Sanok

45

2467,54

8 przodownik

 

 

 

Zdjęcie Hodowców, których gołębie zdobyły tytuły najlepszych lotników w Okręgu Rzeszów w sezonie lotowym 2011 - Tytuł najlepszego gołębia zdobył tandem Janusz i Mariusz Kalandyk a trzeciego lotnika okręgu zdobył Hodowca Mieczysław Moskal

 

LOTNIKI OKRĘG RZESZÓW 2011

 

 

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

PL-0294-08-14134

14

665,73

6116

NAJLEPSZY LOTNIK

Widomski Zygmunt

Sanok

PL-0295-07-4084

14

1183,15

6524

2 LOTNIK

Moskal Mieczysław

Rzeszów

PL-0294-07-9910

13

379,46

5862

3 LOTNIK

Pietruś Edward

Krosno

PL-048-07-7048

13

541,24

5807

4 LOTNIK

Depa T. i R. Chmiel

Rzeszów

PL-0294-09-4962

13

562,00

5205

5 LOTNIK

Rusztowicz Krzysztof

Dębica

PL-0290-09-11071

13

584,02

 

6 LOTNIK

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

PL-0294-09-2468

13

707,83

5954

7 LOTNIK

Wal Józef

Dębica

PL-419-07-10678

13

877,02

 

8 LOTNIK

Dąbrowski Zbigniew

Krosno

PL-0290-07-4559

13

1409,57

6176

9 LOTNIK

Depa T. i R. Chmiel

Rzeszów

PL-0419-08-6172

12

325,00

5098

10 LOTNIK

Moskal Mieczysław

Rzeszów

PL-0295-09-202

12

519,62

4697

11 LOTNIK

Wrona Jan

Sanok

PL-0295-08-10470

12

570,97

5471

12 LOTNIK

Smagała Ryszard

Dębica

PL-419-07-3030

12

582,10

 

13 LOTNIK

Miąso Zbigniew

Dębica

PL-419-09-9448

12

588,75

 

14 LOTNIK

Rochmalski Kazimierz

Dębica

PL-419-09-7395

12

613,30

 

15 LOTNIK

Kalandyk Janusz i Mariusz

Rzeszów

PL-0294-08-14141

12

728,82

5028

16 LOTNIK

Depa T. i R. Chmiel

Rzeszów

PL-0419-08-6177

12

735,56

4695

17 LOTNIK

Moskal Mieczysław

Rzeszów

PL-0294-06-9272

12

743,15

5467

18 LOTNIK

Widomski Zygmunt

Sanok

PL-046-07-00669

12

775,14

6171

19 LOTNIK

Zamorski Maciej

Dębica

PL-0294-06-8324

12

792,95

 

20 LOTNIK

 

 

 

Młode Tradycyjne - MP Okręg rzeszów 2011 - Mistrz Okręgu i zarazem MISTRZ POLSKI Hodowca Edward Pietruś - Prezes Oddziału Krosno,  oraz V-ce Mistrzowie Okręgu - Krygowski - Kiczuła i Radosław Mroczka

 

 

MŁODE TRADYCYJNE - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

Pietruś Edward

Krosno

15

37,85

Mistrz Okręgu

Krygowski - Kiczuła

Lubaczów

15

122,42

I V-ce Mistrz Okręgu

Mroczka Radosław

Jasło

15

141,65

II V-ce Mistrz Okręgu

Wojnarska Elżbieta

Krosno

15

203,51

1 przodownik

Husak Daniel

Przemyśl

15

208,31

2 przodownik

Szczoczarz Grzegorz

Rzeszów

15

212,53

3 przodownik

Mołocznik Janusz

Sanok

15

224,33

4 przodownik

Wania Józef

Krosno

15

238,44

5 przodownik

Wania Piotr

Krosno

15

249,34

6 przodownik

Dziuban Jan

Jasło

15

308,22

7 przodownik

Lenik Bogdan

Krosno

15

339,31

8 przodownik

Warchoł Andrzej

Dębica

15

341,60

9 przodownik

Zubrzycki Bogdan

Jarosław

15

363,17

10 przodownik

 

 

 

Młode Olimpijskie - 2011 - Mistrz Okręgu i Mistrz POLSKI - Edward Pietruś oraz I V-ce Mistrz Okręgu Radosław Mroczka

 

MŁODE OLIMPIJSKIE - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

 

Pietruś Edward

Krosno

20

103,80

Mistrz Okręgu

Mroczka Radosław

Jasło

20

326,02

I V-ce Mistrz Okręgu

Wania Józef

Krosno

20

429,82

II V-ce Mistrz Okręgu

Wania Piotr

Krosno

20

531,55

1 przodownik

Mołocznik Janusz

Sanok

20

653,61

2 przodownik

Zygmunt Eugeniusz

Krosno

20

1009,92

3 przodownik

Widomski Zygmunt

Sanok

20

1115,00

4 przodownik

Kalandyk Waldemar

Rzeszów

20

1133,56

5 przodownik

Dyjak Janusz

Przemyśl

20

1278,63

6 przodownik

 

 

Pozdrowienia Okręgowa Komisja Lotowa PZHGP Okręg Rzeszów

 


 



Podziel się
oceń
18
85

komentarze (12) | dodaj komentarz

WYNIKI OKREGU RZESZÓW 2011

niedziela, 30 października 2011 10:18

Poniżej przedstawiam wyniki Okręgu Rzeszów w Plikach. Do otwarcia pliku  w celu wydrukowania potrzebny jest program Microsoft Office Word 2003.

 

Gorąco wierzymy, że uzyskane wyniki uzyskane są na drodze czystej sportowej rywalizacji i wspaniałych pocztowych gołębi.

Pozdrawiamy i gratulujemy Mistrzom.

 

GMP - OKREG RZESZOW 2011

 

KATEGORIA A  - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

KATEGORIA B - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

KATEGORIA C - OKRĘG RZESZÓW 2011

 

LOTNIKI OKRĘG RZESZÓW SEZON 2011

 

MŁODE TRADYCYJNE OKRĘG RZESZÓW 2011

 

MŁODE OLIMPIJSKIE OKRĘG RZESZÓW 2011

 

 

Pozdrawiamy - Okręgowa Komisja Lotowa Okręgu Rzeszów :-/

 

Dla tych Hodowców którzy nie zrealizowali "swojego minimum" radzimy już zabierać się do pracy . .

Przygotowania na sezon następny należy rozpocząć zaraz po zakończeniu starego sezonu ! Spytajcie mistrzów czy tak nie jest !!

 

 

 

 


Podziel się
oceń
16
86

komentarze (14) | dodaj komentarz

LISTY KONKURSOWE - FINAŁ

niedziela, 07 sierpnia 2011 10:38

Poniżej opublikuję listy konkursowe Rejonu I i Rejonu II

 

naszego okręgu czyli BURG I, II, III dla Rejonu I

 

oraz Świnoujście I, II i III dla Rejonu II

 

 

REJON I - BURG I - LISTA

 

REJON I - BURG II - LISTA

 

REJON I - BURG III - LISTA

 

 

REJON II - ŚWINOUJŚCIE I - LISTA

 

REJON II - ŚWINOUJŚCIE II - LISTA

 

REJON II - ŚWINOUJŚCIE III - LISTA  

 

 

Poniżej są listy z "połączonych oddziałów" z lotów do 600 km Oddziałów: Jarosław, Lubaczów oraz Przeworsk:

 

Lista wspólna z lotu 'MIĘDZYRZECZ"  z dnia 19-06-2011

 

Lista wspólna z lotu"NOWA SÓL" z dnia 05-06-2011

 

 


 

 


Podziel się
oceń
16
87

komentarze (14) | dodaj komentarz

NO I ZACZĘŁO SIĘ . . .

sobota, 07 maja 2011 12:43

 

 

Zarząd Okręgu PZHGP  na czele z Prezesem Okręgu Augustynem Mazurem życzą wszytkim członkom naszego okręgu udanego sezonu lotowego 2011 i zdobycia wymarzonych wyników. .

 

Jednocześnie przypomina o pewnych obowiązkach dotyczących Zarządów Oddziałów:

 

1. Kopię list startowych wraz z kopią protokołu lotowego należy przesłać w każdy najbliższy poniedziałek  po koszowaniu na adres V-ce Prezesa d/s lotowych Okręgu Rzeszów:

 

Skwara Jerzy

Ul. Jana Pawła II 87

Targowiska

38-430 Miejsce Piastowe

Tel. 13 4353487

 

2. Do dwóch tygodni po odbytym locie - na w/w adres  oraz na maile (w celu archiwizacji komputerowej) należy wysłać listę konkursową (kpl.) .

Wraz z listami konkursowymi  -  w ilości 3 egzemplarzy - wysyłanymi pocztą należy przesłać ksero potwierdzenia wypuszczenia z danego lotu konkursowego.

Podaję adresy na które należy wysłać listy konkursowe :

pzhgpokregrzeszow@wp.pl

skwarajerzy@interia.pl

 

3. W przypadku nie zastosowania się do w/w zaleceń wyniki hodowców od okręgu w górę nie będą uznane. .

 

Poniżej podajemy ZALECENIA (dotyczące współzawodnictw - mini regulamin okręgu) , aby każdy hodowca wiedział o co walczy w okręgu i na jakich zasadach.

 

 

ZALECENIA WRAZ Z MINI REGULAMINEM

 

kliknij link powyżej a zobaczysz co potrzeba . . .

 

 

 

PL-0256-97-14404 (1/0) - niebieski - syn słynnego "Grzybka " od. Ks. J.Słabego lotującego jeszcze wtedy w Bystrej k/Gorlic. "Grzybek" zdobywał czołowe nagrody w sporcie na wystawach okręgowych w Rzeszowie. "Grzybek" to chluba ks. Słabego do dzisiejszego dnia.

 

 

 


Podziel się
oceń
14
81

komentarze (19) | dodaj komentarz

Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Okręgu Rzeszów

niedziela, 06 marca 2011 20:15

 

 

 

W dniu 05 marzec 2011 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Okręgu Rzeszów.  Stary Zarząd uzyskał absolutorium.  I zaczęło się . . .

 

Delegaci w głosowaniu tajnym, w drugiej  wybrali  Prezesa Okręgu Rzeszów. Prezesem został


AUGUSTYN MAZUR

 

Wielkie gratulacje dla "starego" a zarazem nowego Prezesa.

 

 

 

Po wyborze Prezesa - wybrano nowy Zarząd Okręgu Rzeszów. 

Poniżej zdjęcie nowego zarządu . . .

Do Zarządu Okręgu Rzeszów na kadencję 2011 - 2015 wybrano: 

I  Z-ca  Prezesa, V-ce Prezes d.s lotowych - Jerzy Skwara

V-ce Prezes d.s. Finansowych - Mariusz Bobowicz

V-ce Prezes d.s. Gospodarczych, członek komisji lotowej  - Andrzej Warchoł

Sekretarz  - Andrzej Sumara

oraz członkowie zarządu :

Kopeć Marian,  Tomaszewski Roman ,  Lewicki Tadeusz,  oraz Geraszek Henryk .



 

 

Wybrano Okręgową Komisję Dyscyplinarną  z Przewodniczącym Janem Lenartem na czele. Zastępcą Przewodniczącego został   Kol. Ryszard Smagała, członkowie Ryszard Kuźniar, Stanisław Skowron oraz Śliwa Wiesław

 


 

 

Wybrano Okręgową Komisję Rewizyjną  na czele z kol.  Marianem Kraś

Zastępca Przewodniczącego - Wacław Rybczyński, członkowie - Franciszek Kowal,  Jan Skórski ,  Wojciech Potok


 

 

 

A nad wszystkim czuwała nasza komisja skrutacyjna - Przewodniczący - Piotr Jarosz, członkowie - Wojciech Piotrowski,  Grzegorz Florek, Krzysztof Kojder, Krzysztof Niemiec

 

 

 

 

W czasie zebrania uhonorowany został Złotą Odznaką PZHGP kol. Tadeusz Śliwiński, a nagrody w postaci elektronicznych systemów konstantujących Vision z rąk Prezesa Augustyna Mazura i Jana Skórskiego odebrali: Jerzy Skwara z Oddziału Krosno oraz Stanisław Bernacki z Oddziału Przeworsk.

Drugą odznaką złotą PZHGP został uhonorowany  kol. Kazimierz Litarowicz - ale jej osobiście nie odebrał, z powodu swojej nieobecności na zebraniu.

 

 

 

c.d.. . .

 

Na delegatów na KWZD zostali wybrani:

Henryk Geraszek, Augustyn Mazur oraz Andrzej Warchoł

 

Inne ustalenia zebrania delegatów:

- Ustalono Okręgową Komisję Lotową wg. klucza - stanowić ją będą V-ce Prezesi Oddzialów d/s organizacji lotów , a na czele jej będzie V-ce Prezes d/s Lotów Okręgu Rzeszów t.j. Jerzy Skwara

 

Członkowie OKL to :

Andrzej Warchoł - Oddział Dębica

Daniel Prymon - Oddział Jarosław

Jerzy Paryś - Oddział Jasło

Stanisław Szwast - Oddział Krosno

Paweł Serafin - Oddział Lubaczów

Roman Tomaszewski - Oddział Przemyśl - Z-ca Przewodniczącego OKL

Piotr Jarosz - Oddział Przeworsk

Robert Książek - Oddział Rzeszów

Marek Włodyka - Oddział Sanok

 

Ustalono, na wniosek Kol. Ryszarda Smagały - że kat. D będzie się składała tylko z sumy kat. A, B i C (bez M)

 

Loty okręgowe ?

Kol. Wacław Rybczyński zadał pytanie czy Prezes Okręgu planuje loty okręgowe  ??

Prezes odpowiedział, że to OKL ustali w jesieni 2011 roku zasady lotów okręgowych. .

 

Przewodniczący  zebrania kol. Andrzej Warchoł podziękował wszystkim za sprawny przebieg zebrania a Prezes Okręgu Augustyn Mazur raz jeszcze podziękował za wybór jego na Prezesa, życząc na koniec wszystkim udanego sezonu lotowego.


 

 

;-(

 

 



Podziel się
oceń
14
82

komentarze (16) | dodaj komentarz

I wpis próbny

niedziela, 06 marca 2011 19:37

 

 

No i właśnie uruchomiliśmy stronkę dla naszego Okręgu Rzeszów PZHGP - i ona będzie wyglądała w niedługim czasie bardzo fajnie. . .

 

Popatrz np na podobny bloog na adres:

 

www.pzhgpregion4krakow.bloog.pl

 

 

 


Podziel się
oceń
16
82

komentarze (13) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


niedziela, 4 grudnia 2016

Licznik odwiedzin:  102 262  

Kalendarz

« grudzień »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

O moim bloogu

Wyniki, Komunikaty, informacje dotyczące Okręgu Rzeszów

Głosuj na bloog






zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 102262

Lubię to